reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Wireless Charger Pad Duo ve Pad 2

Samsung Wireless Charger Pad Duo ve Pad 2 ortaya çıktı

Samsung Galaxy S21 ailesi öncesinde Samsung Wireless Charger Pad Duo ve Pad 2 ortaya çıkmış durumda. İşte bilinmesi gerekenler;

Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modelleri 14 Ocak 2021 tarihinde resmi olarak tanıtılıyor. Roland Quant‘ın son paylaşımlarıyla resmileştiği üzere yeni serinin kutusunda kesin olarak bir şarj cihazı ya da kulaklık yer almıyor. Ancak firmadan başka şarj ürünleri geliyor. Örneğin firma yeni bir 65W USB-C hızlı şarj cihazı geliştiriyor. Bunlara ek olarak Samsung Wireless Charger Pad Duo ve Pad 2 modelleri de geliyor ve tasarımsal olarak orta çıkmış durumdalar. Ürünlerden Wireless Charger Pad Duo, isminden de anlaşılabileceği üzere aynı anda bir telefonu ve bir akıllı saati şarj edebiliyor. Pad 2 ise sadece tek bir cihazı, spesifik olarak da telefonları şarj etmeye odaklanıyor. Henüz ürünlerin fiyatları ya da şarj güçleri gibi diğer teknik detayları hakkında bir açıklama bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Wireless Charger Pad Duo ve Pad 2, Galaxy S21 serisi için güzel bir yardımcı olacak

Yukarıda da dediğimiz gibi telefonların kutuları boş olacak. Ancak Samsung en azından ön siparişte bu durumu biraz tersine çevirecek. Çünkü Galaxy 21 Ultra‘yı ön sipariş üzerinden satın alanlara ücretsiz olarak yeni takip aksesuarı Galaxy SmartTag ve yeni kablosuz kulaklık Galaxy Buds Pro verilecek. Galaxy S21 ve Galaxy S21 Plus‘ı ön sipariş üzerinden satın alanlara ise ücretsiz olarak Galaxy SmartTag ve Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık verilecek. Ancak bir şarj cihazı yine ortada görünmüyor. Bu durum şimdiden büyük tepki çekiyor.

Galaxy S21’lerin sızan resmi tanıtım videoları

Galaxy S21:

Galaxy S21 Plus:

Galaxy S21 Ultra: