reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yönetmenlerinden Captain America ve Red Skull açıklaması

Avengers Endgame filminin ardından izleyicilerin aklında oluşan soru işaretlerinden biri Joe Russo tarafından giderildi. Bu seferki soru Captain America ve Red Skull ile alakalıydı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’de kahramanlarımız her şeyi düzelttikten sonra sonsuzluk taşlarını aldıkları yere geri bırakmayı tercih etti. Bu görevi de Captain America üstlendi. Marvel izleyicileri bu noktada Steve Rogers’ın ruh taşını bırakırken neler yaşadığını merak ediyor. Çünkü ruh taşının koruyuculuğunun onun eski düşmanı Red Skull üstleniyor. Neler yaşanmış olabileceğini Avengers Endgame filminin yönetmenlerinden Joe Russo şöyle özetledi:

“Red Skull ruh taşını teslim aldıktan sonra onu yerine koyup ve taşı isteyecek bir sonraki kişiyi beklemeye başlardı. Captain America ve Red Skull yeniden karşılaştıklarında muhtemelen birbirlerine karşı mücadele vermezdi. Steve Rogers’ın son görevi taşı yerine teslim etmekti. Red Skull da Captain America The First Avenger’da izlediğimizden çok farklı. Artık daha çok bir hayalet gibi. Çok farklı bir varlığa dönüşmüş durumda. O sadece ruh taşını korumak için var olmayı sürdürüyor. Eskiden yaşadıklarını hatırlamıyor olabilir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tahmin ettiğimiz üzere yaşanan onca şeyin ardından Captain America ve Red Skull arasındaki düşmanlığın bir önemi kalmadı. Joe Russo’nun da söylediği gibi Red Skull eskiden tanıdığımız adamdan çok farklı. Bu sebeple ikisinin arasında bir mücadele yaşandığına biz de ihtimal vermiyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı