reklamı kapat

POPÜLER

İkinci eller de içerisinde; Mercedes ağustos ayı kampanyalarında göz atılması gerekenler

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, farklı sınıflar için hazırladığı Ağustos ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunuyor.

Her ay farklı seçeneklerle kullanıcıların karşısına çıkan Mercedes-Benz, ağustos ayını da boş geçmiyor. Bu aya özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında yüzde 1,79 faizli kredi sunan marka 1 yıllık kasko ve bakım paketi hediye ediyor. Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından hazırlanan kampanyanın binek kısmında A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet modellerinde geçtiğimiz ay olduğunu gibi devamlılığın sürdürüldüğünü görüyoruz.

Öne çıkanlar

Detaylara baktığımızda E-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 210.000 TL kredi tutarının, yüzde 1,19 faiz oranı ve 36 aya kadar vadeyle sunulduğunu görüyoruz. Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet ve SLC otomobil alımlarında için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda ise, 180.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve yüzde 1,79 faiz oranından yararlanılabiliyor. A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 140.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile yüzde 1,79 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Ek olarak yetkili servislerden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor. Ön ödemeli bakım paketi veya uzatılmış garanti satın alan müşteriler yaklaşık 300 TL değerinde (KDV dâhil) olan Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

Ticari araç ve ikinci eller

Ticari araç sınıfında yer alan X-Class pickup sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih etmesi durumunda 120.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler yüzde 1,39 sabit faiz oranı ve 1.165 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar. Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip 2018 model Sprinter araç alımlarında kasko tercih eden müşterilere yüzde 1,39 sabit faiz oranı ile aylık 582 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor. İkinci el hafif ticari araç markası Used1 altında Ağustos ayında sunulan kampanya kapsamında kasko tercih edilmesi durumunda yüzde 1,79 sabit faizli kredi ve 636 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.