reklamı kapat

POPÜLER

X-Class da indirimde; Mercedes’ten hafif ticari ve binek araçları kapsayan kampanya hamlesi

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Temmuz ayına özel hazırladığı kampanya içerisinde S-Serisi dışındaki tüm binek modellere X-Serisi de eşlik ediyor.

Seyahatlerin bolca artış gösterdiği yaz dönemine hurda teşvikinin eklenmesiyle birlikte neredeyse tüm otomobil üreticileri ilgi çekebilmek adına kampanya ve indirimler gerçekleştiriyor. Mercedes-Benz Türk de temmuz ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunarak bunu yakalama amacında. Ayrıca belirtilen kampanyalar kapsamında 1 yıllık kasko ve bakım paketini de ücretsiz olarak sunan Mercedes’te, hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Hangi modeller var

Mercedes’in bu aya özel hazırladığı kampanya kapsamında; A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor. Bu kapsamda E-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, yüzde 0,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânlarıyla değerlendirilebiliyor. C-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet otomobil alımlarında içinse, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 150.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve yüzde 1,39 faiz oranından yararlanılabiliyor. Temmuz ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile yüzde 1,69 faiz oranı fırsatı sunuluyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ticari sınıf

Kampanyanın içeriğinde son dönemin en çok konuşulan araçlarından birisi olan X-Class’ın da yer alması şüphesiz meraklılarının gözlerini bu tarafa çekiyor. Dünyanın ilk premium pickup modelinesahip olmak isteyen müşterilere, 2018 model X-Class Progressive ve Pure model araçlarda 1.950 TL’ye varan indirimler sunuluyor. Müşteriler tarafından Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler yüzde 1,39 sabit faiz oranı ve 582 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçlar için 2018 modellerinde 14.000 TL’ye varan indirim avantajını da es geçmemiş durumda. 2018 model Sprinter araç alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere yüzde 1,49 sabit faizli kredi ile aylık 596 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.