reklamı kapat

POPÜLER

Pickup almayı düşünenlere büyük avantaj; Ssangyong’dan dikkat çeken kampanya

Ürün gamındaki tüm modellerde farklı indirim kampanyalarını bir araya getiren Ssangyong, özellikle pickup düşünenleri memnun edecek gibi.

Yenileme operasyonuna dahil ettiği Rexton ile yurt dışında olumlu tepkiler alan Ssangyong, son olarak geçtiğimiz mart ayında Musso‘nun tanıtımı gerçekleştirdi. Rexton ile altyapı kardeşi olan bu yeni pickup modelinde Mercedes desteğini almaya devam eden Güney Koreli üretici, değişimin etkisiyle Türkiye’de de akıllarda olumlu yönde soru işareti yaratanlar arasına girmeyi başardı. Türkiye’de var olan vergilerden ötürü artış gösteren fiyatlarla birlikte SUV almayı düşünenlerin göz gezdirebileceği fiyat seçenekleriyle hizmet veren marka, temmuz ayını kapsayan kampanyasında değerlendirilebilecek seçenekler sunuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Faiz ve indirim seçenekleri

Tivoli, XLV, Rexton ve Korando Sports modellerini içerisine alan kampanya kapsamında yüzde 0 faiz imkanı veya indirimlere ilave 3 ay ertelemeli kredi seçenekleri dikkat çekmekte. İlk olarak ailenin kompakt üyesi olan “Altın Direksiyon” ödüllü Tivoli’nin 123.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bulduğunu görüyoruz. İç yaşam alanında daha fazla özgürlük sunan XLV modelinde ise 137.000 TL´den başlayan etiket fiyatları meraklılarıyla buluşuyor Mercedes’in X-Class ile birlikte dahil olmasıyla birlikte ilginin ciddi oranda arttığı pickup sınıfında yer alan Korando Sports’un giriş versiyonunda ÖTV+KDV Ssangyong tarafından karşılanıyor. 85.000 TL´den başlayan fiyatlarla satışa sunulan modelde 4×4 altyapı-dizel motor-otomatik şanzımanın sunulduğu en üst paket 104.000 TL‘ye satın alınabiliyor. Ailenin amiral gemisi Rexton ise 560.000 TL gibi düşündürücü bir fiyatla satışa sunuluyor.