reklamı kapat

POPÜLER

Önemli modeller listede; işte Mercedes-Benz yıl sonu kampanyası

Binek ve ticari araçları içerisinde alan yıl sonu kampanyasında, premium araç almayı düşünenler için Mercedes cephesinden önemli destekler geliyor.

Yıl sonu avantajlarından faydalanmak isteyen kullanıcıların premium kaynaklarından birisi de Mercedes olacak. Markanın aralık ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında yüzde 1,19 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün. Finansal Hizmetler’in Aralık ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında C-Serisi Sedan, Facelift öncesi Coupé, Cabriolet, SLC, E-Serisi Sedan, E 300 Coupé, E 300 Cabriolet ve GLA model otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

Detaylar

E-Serisi Sedan, E 300 Coupé, E 300 Cabriolet model otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, yüzde 1,19 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor. C-Serisi Sedan, Facelift öncesi Coupé, Cabriolet ve SLC otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 180.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %1,19 faiz oranından yararlanılabiliyor. Ayrıca Mercedes-Benz GLA otomobil alımlarında 140.000 TL kredi tutarı, %1,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.

X-Class’a sahip olmak isteyen müşteriler tarafından markanın kasko hizmeti tercih edilmesi durumunda 200.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %0’dan başlayan faiz oranı ile farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar. Finansal Hizmetler’in aralık ayında Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında kasko kullanımına özel 200.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşterilere, yüzde 0’dan başlayan faiz oranı imkanları sunuluyor.

İlgili video

Mercedes-AMG A35