reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes_Benz_E-Serisi
Mercedes_Benz_GLA_220d

Mercedes_Benz_SLC

Mercedes-Benz Türk’ten mart ayına özel dikkat çekici kampanya

Mercedes-Benz Türk, otomobil tutkunları için hazırladığı kampanyalara bir yeninisi daha ekledi. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Mart ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında E-Serisi Sedan, E 300 Coupe, E 300 Cabriolet, Facelift öncesi C-Serisi Coupe, Cabriolet, SLC ve GLA model otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan, E 300 Coupe, E 300 Cabriolet model otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 12 ay vadeli 100.000 TL kredi tutarı için yüzde 0 faiz oranı sunuluyor. Ayrıca müşteriler 36 ay vade ile yüzde 0,99 faizli 200.000 TL kredi seçeneğinden de yararlanabiliyor. Mercedes-Benz Facelift öncesi C-Serisi Coupe, Cabriolet ve SLC otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 12 ay vadeli 100.000 TL kredi için yüzde 0 faiz oranından yararlanılabiliyor. Ayrıca kampanya kapsamında 180.000 TL’ye varan kredi tutarı için 36 aya kadar yüzde 0,99 faiz seçeneği sunuluyor. Ayrıca Mercedes-Benz GLA otomobil alımlarında 140.000 TL kredi tutarı, %1,89 faiz ve 36 aya kadar vade imkanları sunuluyor. Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti kampanyası

2019 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise yüzde 40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Mercedes’in yeni modellerinden