reklamı kapat

POPÜLER

Nike Adapt BB otomatik bağcıklı ayakkabı
Nike Adapt BB otomatik bağcıklı ayakkabı
Nike Adapt BB otomatik bağcıklı ayakkabı
Nike Adapt BB otomatik bağcıklı ayakkabı
Nike Adapt BB otomatik bağcıklı ayakkabı

Nike Adapt BB: telefonunuza bağlanan otomatik bağcıklı ayakkabı!

Beklenen spor ayakkabı sonunda resmi olarak lanse edildi. İşte telefonunuza bağlanan otomatik bağcıklı ayakkabı Nike Adapt BB ve tüm özellikleri.

Hakkında kısa süre önce dikkat çeken bilgiler çıkan gelişmiş spor ayakkabı Nike Adapt BB, sonunda karşımızda bulunuyor. Daha önce HyperAdapt 2.0 olarak isimlendirilecek denilen ayakkabı, HyperAdapt 1.0‘in üzerine kuruluyor. Tasarımsal olarak standart bir yapısı bulunan ayakkabı, bacıklarını yanlardaki butonlar üzerinden otomatik olarak sıkıp gevşetebiliyor (Özel motor birimleriyle). Akıllı telefonlar ile bağlantı kurabilen ayakkabı, direkt olarak basketbol oyuncuları hedeflenerek hazırlanmış. Oyun sırasında gevşeyen bacık sorununu ortadan kaldıran ve kişilerin belirlediği sıkılık seviyesini koruyabilen Nike Adapt BB, böylece oyuncu performansını sürekli olarak üst seviyede tutabiliyor. Akıllı telefon bağlantısı sayesinde yazılım güncellemesinin (Evet doğru okuyorsunuz!) yapılabileceği söylenen ayakkabı, yerleşik pilleriyle 14 gün boyunca görev yapabiliyor. Şarjı bittiği zaman beraberinde gelen kablosuz şarj ünitesiyle doldurulabilen BB, oldukça sağlam bir seçenek oluşturuyor deniyor. Bu konuda çok ciddi testler yapan firma, içerideki pillerin hareket sırasında kesinlikle zarar görmeyeceğini belirtiyor. Akıllı telefon üzerinden farklı durumlara özel (Oyun ya da yürüş gibi) bacık sıkılığı profilleri oluşturulabilen model, su ve ter konusunda da hiçbir sorun yaşamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Otomatik bağcıklı ayakkabı Nike Adapt BB kaça satılacak?

İlk sürüme 720 dolardan satışa çıkaran firma, yeni modeline 350 dolar fiyat biçiyor. İlk sürüme göre ucuz, genel olaraksa da oldukça pahalı olan ayakkabı, yeni dönemi gerçek anlamda başlatıyor. İlerleyen süreçte daha ucuz modellerin de çıkması bekleniyor.

İlgili Video

Model için çıkan ilk inceleme