reklamı kapat

POPÜLER

Batman

Yılan hikayesine dönen Batman filminin kötüsüyle ilgili yeni iddia

Matt Reeves’in yılan hikayesine dönen Batman filmi için ilginç bir dedikodu ortaya çıktı. Filmde Batman’in karşısına çıkacak kötülerden biri belli olmuş olabilir.

Batman filmi için uzun zamandır iyi haberler bekliyoruz. Ben Affleck’in önce her şeyi üstlendiği sonra da üstlendiği görevleri teker teker terk ettiği filmin senaryosu dahi yeniden yazılmıştı. Kontrolü devralan Matt Reeves‘in nasıl bir iş çıkaracağı merak edilirken yeni dedikodular çekimlerin kasım ayında başlayacağını işaret ediyor. Ancak daha da önemlisi sinema izleyicisine Joker dışında da Gotham kötülerinin olduğunu hatırlatacak gibi görünüyor. Reeves’in The Batman filmi, Penguen‘i bir kez daha beyaz perdeye davet ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oswald Cobblepot şehre dönüyor

Gotham izleyicilerinin farklı bir versiyonunu seyrettiği Oswald Cobblepot yani bir diğer adıyla Penguen’in gelecek filmin ana kötülerinden biri olacağı konuşuluyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana gündemde olan bu dedikodunun hararetlenmesinin sebebi ise Josh Gad‘ın yeni bir Penguen paylaşımında bulunması. Geçtiğimiz yıldan bu yana ara ara karakteri öne çıkaran Gad’ın filmde yer alıp almadığı bilinmiyor, ancak almak istediği ya da en azından Penguen’i görmek istediği kesin. Penguen konusunda konuşulan bir diğer isimse Jonah Hill. Son olarak Netflix’in Maniac dizisinde başrolde izlediğimiz Hill’i geçtiğimiz ay hem Reeves hem de Margot Robbie sosyal medya üzerinden arka arkaya takip edince dedikodular alevlenmiş gibi görünüyor.

Penguen iddialarının güçlenmesinin bir diğer sebebi ise Reeves’in Birds of Prey filminde Penguen’in kullanılmaması yönündeki isteği. Reeves, Şubat 2020’de yayınlanacak olan film yerine Penguen’i kendi filminde izleyici karşısına çıkarmak istiyor.

Ben Affleck konusu ise hala sallantıda gibi. Ünlü aktörün role geri dönüp dönmeyeceği kesin değil. Rol için de yeni bir isim henüz dedikodu aşamasını geçemedi. Ancak kasım ayında çekimlere başlanılacaksa, yavaş yavaş bu detayın da kesinleşeceğini söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Punisher 2. sezon fragmanı