reklamı kapat

POPÜLER

Batman filmi Jim Gordon

Batman filmi için ortaya atılan heyecan verici Jim Gordon iddiası

The Batman filmi nihayet Jim Gordon rolü için aktörünü seçmiş olabilir. Kulislerin işaret ettiği kişi ise Westworld yıldızı Jeffrey Wright‘tan başkası değil.

The Batman filmi başrolü Robert Pattinson’a kavuştu ancak şimdi projede merak edilen ikinci aşamaya geçtik: Pattinson’a filmde kimler eşlik edecek? 25 Haziran 2021‘de vizyona girecek olan film için hayranlar her ne kadar daha çok “kötüler” üzerinde yoğunlaşsa da Batman filmlerinin olmazsa olmazı Jim Gordon rolünü de kimin üstleneceğini merakla bekliyorduk. Görünen o ki o isim Jeffrey Wright olacak. THR‘ın özel haberine göre Matt Reeves’in filminde Jim Gordon rolünde yer alması için Wright ile görüşmeler başlamış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Batman filmi oyuncuları yavaş yavaş tamamlıyor

Oyuncu seçimleri henüz ilk aşamalarda olduğu için imzaların atılmadığını belirtelim. Ancak Wright en güçlü adaylardan biri. Westworld dizisinin başrol oyuncularından olan Wright’ın beyaz perdeye taşıyacağı Gordon rolünün detayları ise şimdilik açık edilmiyor. Geçmişe baktığımızda Christopher Nolan’ın Kara Şövalye’sinde Jim Gordon’ı Gary Oldman canlandırmıştı. Zack Snyder’ın Justice League filminde ise rol J.K. Simmons‘a devredilmişti. Halihazırda James Bond filmi No Time to Die çekimlerine devam eden Wright’la anlaşma sağlanıp sağlanmayacağı merak ediliyor.

Matt Reeves’in Batman filminin sadece yönetmenliğini değil senaristliğini de üstlendiğini hatırlatalım. Ben Affleck değişimi sadece yapımcı/yönetmen ve oyuncu tarafında değil senaryo tarafında da yaşanmış ve filmin ilk senaryosundan tamamen vazgeçilmişti. Reeves’in “dedektiflik” hikayesi üzerine gideceği geçmişteki açıklamalar arasında. Bu durumda filmde Jim Gordon’ın hatrı sayılır bir rolü olacağını da söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Living with Yourself fragmanı