reklamı kapat

POPÜLER

Batman

Robert Pattinson’ın Batman odaklı ilginç süper kahraman açıklaması

Robert Pattinson yakında yeni Batman olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Fakat oyuncunun canlandıracağı karakter ve süper kahramanlarla ilgili herkesten farklı bir görüşe sahip olduğu ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Batman’in cephesinde işleri baya karıştı. Ben Affleck‘in ayrılığının ardından Warner Bros. stüdyoları ve Matt Reeves yeni bir başrol arayışına girdi. Sonuçta Bruce Wayne karakteri için Robert Pattinson‘da karar kılındı. Anlaşmanın sağlanmasından sonra oyuncunun rol için çalışmalara başladığını öğrendik. Onunla yapılan röportajlarda Batman’e hayat verecek olması sık sık gündeme geliyor. Bu durum son olarak Pattinson’ın Today röportajında yaşandı. Robert Pattinson’a bir süper kahramana hayat verecek olmasıyla ilgili soru yöneltildi. Başarılı oyuncu Batman’i tam olarak bir süper kahraman gibi görmediğini açıkladı. Bu görüşünü de şu sözlerle ifade etmeyi tercih etti: “Batman süper kahraman sayılmaz. O kategoride yer alabilmek için büyülü güçlere sahip olmak gerekiyor bence. Onun süper kahramana benzeyen tek yanı kostümündeki pelerin.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Batman ve süper kahramanlık durumu

Batman’in hiçbir süper gücünün olmaması çizgi roman hayranları arasında da sık sık gündeme gelen bir konu. Fakat onun kahramanlık işine harcadığı efor, dünyanın en iyi dedektifi olması, her şeyi oldukça detaylı bir şekilde planlaması, dövüş sanatlarına hakim oluşu ve zekası gibi pek çok detay onları süper güçleri olan kahramanlarla aynı sınıfa koymamıza neden oluyor. Yine de Robert Pattinson’ın demek istediğini anlıyoruz. Batman süper kahramanlar arasında en karmaşık ve insani olanı diyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı