reklamı kapat

POPÜLER

FIAT Panda Cross 4x4

FIAT Panda Cross 4×4 Türkiye’de; işte fiyatı ve özellikleri

Türkiye’nin en ucuz dört tekerlekten çekişli aracı olarak listelere giren FIAT Panda Cross 4×4, standart donanımlarıyla dikkat çekiyor.

Yurt dışında yayın hayatına devam eden birçok programda gösterdiği şaşırtıcı arazi performanslarıyla akıllarımızda yer edinen FIAT Panda Cross 4×4 artık Türkiye’deki meraklıları için de tercih edilebilir bir seçenek oluyor. Şehir içinde kullanımı kolay özelliklerini sürdüren standart versiyonun arazi koşullarında yüksek off-road kabiliyetleri sergileyebilecek dokunuşunu taşıyan versiyon için fiyat/performans sınıfını gözetmek mümkün. Ülkemizde 85 beygir gücündeki 0,9 litre TwinAir turbo motorla gelen model, 105.900 TL‘lik etiket fiyatıyla satış noktalarındaki yerini alıyor. Açıklanan bu rakam aynı zamanda Türkiye’nin en ulaşılabilir 4×4 modeline baktığımız anlamına geliyor.

FIAT Panda Cross 4×4 teknik özellikleri

Yükseltilmiş süspansiyon, dört tekerlekten çekiş sistemi, ayarlanabilir sürüş modları ve yokuş iniş desteğiyle zorlu arazi koşullarıyla baş edebilen Panda Cross 4×4’te kullanılan iki silindirli motor, 95 g/km’lik karbondioksit emisyon salınım değeriyle de dikkat çekiyor. Eşdeğer bir performans sunan dört silindirli bir motora göre yüzde 10 daha hafif olan TwinAir motor, yakıt tüketiminde ise yüzde 30’a varan tasarruf iddiasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erişilebilir fiyatının yanında zengin donanımıyla fark yaratan Panda Cross 4×4’ün dış tasarımında; gövde rengi ön-arka cross görünümlü tamponlar, gövde rengi yan süs çıtaları, çift renkli 15 inç stil kapak jantlar göze çarpıyor. Aracın ön kısmını Panda’nın karakteristik far tasarımı içerisinde yer alan LED gündüz ve ön sis farları tamamlıyor. Yeni koltuk döşemeleri, deri direksiyon & vites topuzu ve akıllı telefonunuzla entegre edilebilen eğlence sistemi iç kısmındaki önemli detaylardan. Cross 4×4’te ayrıca; telefon tutucu, otomatik klima, arka park sensörü, yan ve perde hava yastıkları standart olarak sunuluyor. Opsiyonel olarak sunulan Plus Paket ise krom görünümlü iç ve dış detayları, alaşım jantları ve ön tamponda kırmızı çeki halkaları ile arazi aracı kimliği tamamlanıyor.

İlginizi çekebilir

2019 Suzuki Vitara