reklamı kapat

POPÜLER

FIAT Panda Trussardi

Moda dokunuşuyla premium esintiler; FIAT Panda Trussardi

İtalyan’nın köklü moda şirketi ile otomobil dünyasını bir araya getiren FIAT Panda Trussardi, kendi kullanıcı kitlesinin radarına girme konusunda iddialı.

FIAT, ürün gamındaki modeller için hayata geçirdiği ortaklıklar üzerinden kullanıcıların ilgisini çekmeyi seven üreticilerin başında geliyor. Özellikle 500 ailesi üzerinden belirli aralıklarla gündeme gelen bu ortaklıklar bu kez örneğini çok fazla görmediğimiz bir üyeye sıçrıyor. FIAT Panda Trussardi üzerinden karşımıza çıkan ortaklıkla birlikte ailenin kompakt crossover modeli, İtalyan merkezli Trussardi‘nin dokunuşundan nasibini alıyor. Standart versiyonlara oranla özellikle malzeme kalitesi konusunda ciddi farklılıkların hissedileceği versiyonu, dış tarafta ise “Caffè Italiano Brown” adı verilen özel renk seçeneği üzerinden kolaylıkla ayırt etmek mümkün.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIAT Panda Trussardi hakkında öne çıkanlar

Metalik renk seçeneğiyle de tercih edilebilecek olan Trussardi versiyonunun diğer renk seçenekleri ise siyah, beyaz ve gri olarak tercih edilebiliyor. 15 inçlik jant setinin standart olarak sunulduğu modelin kokpit bölümünde ise Trussardi havasını çok daha net hissetmek mümkün. Dış renk seçeneğiyle uyumlu deri döşeme ve konsol kaplamalarının kendisini hemen belli ettiği kokpitte, direksiyon üzerindeki logo ve paspaslar da yine moda markasıyla olan ortaklığa vurgu yapıyor. Panda Trussardi’nin motor seçeneklerine baktığımızda ise bizleri giriş seviyesinde 1,2 litrelik ünite karşılıyor. Atmosferik yapıda olan bu makine 69 PS güçle gelirken, 0,9 litrelik TwinAir ünite 85 PS ile hizmet ediyor. Panda’nın bu özel versiyonu ön tekerlekten veya dört tekerlekten çekişli olarak tercih edilebilecek.