reklamı kapat

POPÜLER

batman

DC cephesinde şaşırtıcı gelişme: Yeni Batman üçlemesi

DC sinema evreni cephesinde enteresan gelişmeler yaşanıyor. Stüdyo yeni Batman‘i bulmaya çalışırken yeni bir süreci başlatıyor gibi görünüyor. Son gelişmelere bakılırsa yeni Batman üçlemesi yolda!

Eğer DC cephesinde yaşananlara uzak kaldıysanız, hemen kısa bir özet geçelim. Ben Affleck, Batman v Superman ve Justice League filmlerinin ardından Bruce Wayne karakterini geride bırakma kararı aldı. Bunun ardından Warner Bros stüdyolarının The Batman’e yeni başrol bulma arayışı başladı. Bu süreçte çok fazla isim gündeme gelse de, sona kalanlar Robert Pattinson ve Nicholas Hoult oldu. Geçtiğimiz günlerde yaşanan gelişmelerin ardından ibre Robert Pattinson‘a işaret ediyor. Warner Bros stüdyoları ve filmin yönetmeni Matt Reeves‘in Pattinson üzerinde fikir birliği sağladığı ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Batman yolda!

Bu heyecan uyandıran gelişme Hollywood’un güvenilir kaynaklarından Deadline‘ın haberiyle ortaya çıktı. Fakat bu haberde dikkat çeken bir cümle daha yer alıyor. Robert Pattinson’ın Matt Reeves’in yöneteceği “Batman üçlemesinde rol alacağı” ifade ediliyor. Şimdiye kadar herkesin beklentisi tek bir film etrafında şekilleniyordu. Fakat bu haberle birlikte Warner Bros stüdyolarının aklında bir üçleme olduğu ortaya çıkıyor. Elbette bunun mümkün olabilmesi için Pattinson’ın en az üç filmlik bir sözleşmeye imza atması gerekiyor. Matt Reeves’in yöneteceği ilk film gişede başarılı olursa, hikayenin devamının gelmesi mümkün olacak. Eh, bir de Matt Reeves’i geriye kalan iki filmi yönetmeye sıcak bakması şartı var. Tüm bu koşullar sağlanırsa önümüzdeki yıllarda yeni bir Batman üçlemesi seyredeceğimiz anlaşılıyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı