reklamı kapat

POPÜLER

batman

Yeni Batman adayları Avengers ve X-Men dünyasından çıktı

DC cephesinde enteresan gelişmeler yaşanıyor. Yeni Batman için düşünülen adayların Avengers ve X-Men dünyasından olduğu ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi DC çizgi uyarlamaları cephesinde sıkıntılı günler yaşanıyor. Batman v Superman ve Justice League filmlerinin başarısızlığının ardından Ben Affleck, Batman rolünü bıraktığını açıkladı. Yönetmenliğini Matt Reeves‘in üstleneceği The Batman filmi böylece başrolsüz kalmış oldu. Warner Bros stüdyolarının bu projeye en uygun ismi bulmak üzere kolları sıvadığını biliyoruz. Şimdiye kadar pek çok ünlü ismin adı Bruce Wayne karakteriyle birlikte anıldı. Fakat stüdyonun bu isimlerden hiçbiriyle irtibata geçmediği anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Reddit’te ortaya atılan son iddiaya göre Warner Bros stüdyolarının değerlendirdiği iki yeni isim bulunuyor. İşin enteresan yanı bu iki oyuncunun da daha önce çizgi roman uyarlamalarında rol almış olması. Adaylardan ilki Aaron Taylor Johnson. Onu daha önce Avengers Age of Ultron filminde Quicksilver rolünde izlemiştik. Diğer isim ise Nicholas Hoult. O da 20th Century Fox’un son X-Men serisinde Beast olarak karşımıza çıkıyordu. Bu iki oyuncunun beyaz perdede Bruce Wayne’e hayat vermeye en yakın isimler olduğu ifade ediliyor. Ancak stüdyonun bu tercihleri Batman hayranlarını pek memnun etmedi. İki oyuncu da karakterin ağırlığını sırtlanabilecek isimler gibi durmuyor. Elbette henüz resmen açıklanan bir durum yok. Yani bunlar sadece birer söylentiden ibaret olabilir.

İlginizi çekebilir

Shazam’dan Aquaman 2 şakalı tanıtımı