reklamı kapat

POPÜLER

Venom 2 yönetmeni Andy Serkis için düşünülen Batman rolü

Batman filmi için heyecanlandıran Andy Serkis iddiası

Şimdilerde Venom 2 filmini yöneten Andy Serkis, beklenmedik bir rol teklifiyle gündemde. Oyuncu ve yönetmen The Batman filminde karşımıza çıkabilir.

Venom 2 filminin yönetmen koltuğuna oturmasıyla hayranlar arasında büyük heyecan yaratan Andy Serkis, şimdi de The Batman filmiyle gündemde. The Wrap‘ın özel haberine göre Serkis, yeni filmde yer alması için konuşulan aktörlerden biri oluyor. Matt Reeves’in filminde Serkis için düşünülen rol ise Alfred Pennyworth‘ten başkası değil. Robert Pattinson’ı başrole oturtan yapım, Pattinson’ın yanında Serkis’i görmek istiyor. Çizgi roman tutkunları Serkis’e yabancı değil. Marvel Sinematik Evreni’nde “kötü karakter” olarak boy gösteren Serkis, DC’de iyi tarafa geçecek gibi görünüyor. Şimdilik herhangi bir anlaşmanın imzalanmadığını da kaydedelim. Görüşmeler devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Batman filminin diğer oyuncuları

Ben Affleck’in ayrılığına kadar olan süreç ve sonrasında büyük değişimler geçiren proje ise nihayet kadrosunu tamamlamaya yaklaşmış durumda. Serkis’in rolü kabul etmesi halinde aktör Pattinson’ın dışında Zoe Kravitz (Catwoman), Paul Dano (The Riddler), Jeffrey Wright (Jim Gordon) gibi isimlerin arasına dahil olacak.

Film ise bizi Kara Şovalye ile ilgili daha “kişisel” bir hikayeye götürmeye hazırlanıyor. Batman’in dedektiflik yönünün ağır basması beklenen filmde bu durumda Alfred’in de yerinin daha büyük olacağını düşünüyoruz. Şimdilik senaryonun detaylarına ilişkinse pek ipucu verilmiyor. Kadrosu hala tamamlanmayan film için önümüzde hayli uzun bir süre olduğunu da hatırlatalım. Yapımın planlanan vizyon tarihi 25 Haziran 2021.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Kasım 2019 ajandası