reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 7. bölüm ipucuyla cehenneme uzanan tahmin

Netflix kütüphanesini en çok sevilen dizilerinden Lucifer 5. sezon 7. bölüm ismi için yeni bir ipucu paylaştı. Sezon arasına tek bir bölüm kaldı.

Lucifer 5. sezon çekimleri hızla devam ederken; Netflix dizisinin bölüm isimleri de sezon arasına yaklaşıyor. Bildiğiniz gibi toplamda 16 bölümden oluşacak olan 5. sezon iki parçaya bölünmüş durumda. İlk olarak 8 bölümü yayınlayacak olan dizi daha sonra kısa bir ara verip kalan 8 bölümü yayınlayacak. Bu da esasen hayranlar için bir 6. sezon illüzyonu oluşturuyor. Bu durumda ilk 8 bölümden sonra kısa bir ara verilecekse; ilk kısımın en heyecanlı iki bölümünün 7. ve 8. bölüm olması bekleniyor. 7. bölümün ismiyle ilgili ilk ipucu da nihayet paylaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon ilk kısım için isimleri tamamlamak üzere

Dizinin yazarlarını resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan yeni ipucunda iki kelimelik bir bölüm ismi karşımıza çıkıyor. İlk kelime üç harfli ve ikinci harfi U. İkinci kelime ise dört hafli ve ikinci harfi O. Hayranların bölüm ismi için ilk tahmini ise kaçınılmaz şekilde Our Lord oluyor. Bu tahminin doğru çıkması durumunda sezon arası verilmeden önce Lucifer’ın ipleri eline aldığı belli oluyor. Ancak elbette şimdilik bunu yorumlamak için hayli erken.

Bölümün yönetmeni ismiyle beraber açıklanacak ancak yazarın kim olduğunu biliyoruz. Bu bölümü dizinin kıdemli isimlerinden Julia Fontana kaleme alıyor. Dizinin hikaye editörlüğünü üstlenen Fontana ağırlıklı olarak 3. sezonda çalışmıştı. Lucifer 5. sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı belli değil. 2020’de hayranlarla buluşacak olan dizinin iki kısıma ayrıldıktan sonra ilk kısmının beklenenden daha erken yayınlanması hayranların temennisi.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Kasım 2019 ajandası