reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Batman filmi için catwoman seçildi

Batman filmi için Catwoman bulundu

Matt Reeves’in gelecek The Batman filminde Robert Pattinson’a Catwoman rolünde eşlik edecek isim nihayet kendini gösterdi.

Advertisement

Yönetmen koltuğunda Matt Reeves’in oturduğu Batman filmi bir süredir Catwoman arayışındaydı. Bu süre zarfında pek çok popüler isim rol için öne çıkarılmıştı. Deadpool 2 yıldızı ve son olarak da Joker’de izlediğimiz Zazie Beetz’ten Oscar ödüllü Alicia Vikander’e kadar liste uzarken karakteri canlandıracak isim ise nihayet belli oldu. Big Little Lies’ta oynayan Zoe Kravitz rolü kapan isim oluyor. Fantastik Canavarlar 2’de de Leta Lestrange olarak karşımıza çıkmış olan Kravitz ise Catwoman’a çok da uzak bir isim değil. Batman’in LEGO filminde Catwoman’ı yine Kravitz seslendirmişti çünkü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Batman filmi için ekip tamamlanıyor

Film için yavaş yavaş çekirdek ekip de toplanmış oluyor. Ana kötüleri canlandıracak isimler hala sallantıda olsa da Kravitz dışında, Başkomser Jim Gordon’ın Jeffrey Wright tarafından canlandırılacağını da biliyoruz.

Batman filminin ön prodüksiyonunun ise geçtiğimiz yaz başlamış olması bekleniyordu. Filmin çekimlerinin ise 2019 sonu, 2020 gibi başlaması beklentiler arasında. Yapım içinse önümüzde hala hayli uzun bir zaman var. Çünkü film 25 Haziran 2021‘de vizyona girecek. Ben Affleck’ten 2017’de yönetmenlik görevini devralan Reeves, senaryoyu da tamamen değiştirmiş ve Affleck’in ayrılmasıyla bambaşka planlara yönelmişti. Batman’in dedektiflik yönünün öne çıkarılması beklenen filmin konusuyla ilgili detaylar hala belirsizliğini koruyor.

İlginizi çekebilir

Birds of Prey fragmanı