reklamı kapat

POPÜLER

catwoman

Eski Catwoman’dan Zoe Kravitz’e en gerçekçi tavsiye

Catwoman rolüyle akıllara kazınan Michelle Pfieffer karakteri canlandıracağı ortaya çıkan Zoe Kravitz’e önemli ve oldukça gerçekçi bir tavsiyede bulundu.

Advertisement

Yönetmenliğini Matt Reeves’in üstlendiği The Batman filmi şekillenmeye devam ediyor. Bir süre önce filmin başrolünü Robert Pattinson’ın üstleneceği ortaya çıkmıştı. Onun Bruce Wayne olacağı kesinleştikten sonra farklı karakterler için uygun oyuncuları bulma çalışmaları başladı. Filmde yer alacak klasik karakterlerden biri de Catwoman olacak. Bu karakter için yapılan seçmeler geçtiğimiz günlerde son buldu. Yeni Catwoman’ın Zoe Kravitz olacağı netlik kazandı. Oyuncunun Zazie Beetz ve Alicia Vikander gibi isimleri geride bırakarak rolü kapan isim olduğu ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Michelle Pfieffer’ın yeni Catwoman’e tavsiyesi

Bu gelişmenin ardından pek çok ünlü isim Zoe Kravitz seçimi hakkında yorumlarını ve tebrik mesajlarını paylaştı. Daha önce bu karaktere beyaz perdede hayat veren Michelle Pfieffer ise hayati bir tavsiye paylaştı. Maleficent: Mistress of Evil filminin tanıtım çalışmalarına devam eden tecrübeli oyuncu Good Morning America programına konuk oldu. Genç oyuncuya tavsiyesini şu sözlerle dile getirdi: “Catwoman’ın kostümünü tasarladıkları sırada, tuvalete gitmen için pratik bir yöntem geliştirdiklerinden emin ol”

Süper kahramanlara hayat veren pek çok oyuncu kostüm içindeyken tuvalete gitmenin büyük bir sıkıntı olduğunu dile getiriyor. Michelle Pfieffer da zamanında bu problemle mücadele etmek zorunda kalmış gibi görünüyor. Bu sebeple Zoe Kravitz’e oldukça gerçekçi bir tavsiye verdiğini düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı