reklamı kapat

POPÜLER

The Batman

Zoe Kravitz’in dürüst The Batman ve Catwoman itirafı

The Batman filminde Catwoman karakterine Zoe Kravitz’in hayat vereceğini bir süredir biliyoruz. Oyuncunun bu projeye hazırlanma süreci zorlu geçiyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Warner Bros. stüdyoları yakında solo Batman filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Uzun süre boyunca belirsizliklerle gündeme gelen filmin başrolünü Robert Pattinson üstleniyor. Catwoman rolünde ise Zoe Kravitz’i göreceğimizi biliyoruz. Çekimleri bir süre önce başlayan filmde Selina Kyle rolüyle boy gösterecek olan oyuncu sıkı bir çalışma sürecinin içine girmiş gibi görünüyor. Zoe Kravitz uzun sessizliğinin ardından fiziksel olarak zorlayıcı olan bu süreç hakkında şu sözleri sarf etti:

The Batman filmi için devam eden Catwoman antremanları

“Film için yoğun bir hazırlık programı içindeyim. Şahane ama aynı zamanda çok zor. Çünkü hazırlık süreci fazlasıyla fiziksel çalışma gerektiriyor. Bu yüzden eve her gün topallayarak geliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DC hayranlarının en sevdiği karakterlerden biri olan Catwoman‘ı hakkıyla beyaz perdeye aktarmak hiç de kolay değil. Karakter kıvrak ve zorlu hareketleri gerçekleştirebilmesiyle ön plana çıkıyor. Dolayısıyla bunu The Batman filminde yansıtabilmek için sağlam bir çalışmadan geçmek gerekiyor. Bu süreç sadece Zoe Kravitz’i değil, bütün oyuncuları zorlayacak türden. Umuyoruz oyuncunun verdiği emek boşa gitmez ve ortaya çıkan sonuç hayranları memnun edecek türden olur. Öte yandan Zoe Kravitz’i Catwoman kostümüyle görmeyi de heyecanla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı