reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar yıldızının istediği Batman rolü

Fantastik Canavarlar yıldızının istediği Batman rolü [Video]

Fantastik Canavarlar serisine devam eden Oscar ödüllü yıldız oyuncu Eddie Redmayne, oynamak istediği Batman rolünü açıklayarak yapımcılara göz kırpıyor.

Hala çekimleri başlamayan Fantastik Canavarlar 3 için beklerken filmin başrolü Eddie Redmayne gelecekte ilgi çekici bir başka rol için talip olduğunu açıkladı. IMDb tarafından yapılan kısa röportajda oyunculara “Hangi süper kahraman kötüsü olmak istersiniz?” diye soruluyor. Redmayne ise bu soruya Batman kötüsü Riddler ile cevap veriyor. “The Riddler’ı oynamayı çok isterdim. Bunu duyurmuş olayım.” diyen aktör aynı zamanda yapımcılara da göz kırpıyor. Öte yandan şöyle iyi bir Riddler’ı görmeyeli de epey olmuştu…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar yıldızı Batman kötüsü olmak istiyor

Her ne kadar Joker tüm odak ışığını üstüne toplasa da The Riddler Batman’in dikkat çekici ve hikayesi keyifli kötüleri arasında yer alıyor. Sinema yansımasını geçmişte Batman Forever filminde Jim Carrey canlandırmış ve daha sonra Riddler’ı görememiştik. Suicide Squad filminde bir umut yer almasını beklemiş ancak filmi izledikten sonra o yapımda yer almadığına memnun olmuştuk diyebiliriz. Şimdilerde ise Riddler yeniden belki sinemadaki yerini alabilir. Matt Reeves’in Robert Pattinson’lı Batman’i kötüler konusunda ne düşünüyor bilemiyoruz. Ancak Batman’in dedektiflik yönünü ortaya çıkarmak istiyorsa Riddler iyi tercihlerden biri. Öte yandan filmde Penguen’i görme ihtimalimiz daha yüksek bunu da belirtelim.

Ancak bu filmde olmasa dahi Fantastik Canavarlar yıldızı kendine ileride bir Batman filminde yer bulabilir. Açıkçası Redmayne’ın The Riddler için en uygun isimlerden biri olduğunu düşünüyoruz. Pattinson’ın başrolünü üstlendiği yeni Batman‘in 25 Nisan 2021‘de vizyona gireceğini belirtelim. Redmayne’ı ise 21 Kasım 2021‘de Fantastik Canavarlar 3 filminde izleyeceğiz. Yapılan röportajın tamamını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video