reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 3

Fantastik Canavarlar 3 için yıldız oyuncudan “güncelleme”

Fantastik Canavarlar 3 filmi için derin sessizlik devam ediyor. Yıldız oyuncu Eddie Redmayne, filmin çalışmalarının hangi noktada olduğunu açıkladı.

İkinci filmin yarattığı hayal kırıklığından sonra Fantastik Canavalar 3 filmi için işler bir parça daha ağırdan alınmaya başlanmıştı. Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki davanın devamıyla beraber aktörüle çalışılıp çalışılmayacağı da belirsizleşince filmin vizyon tarihinin ertelenmesiyle yüzleşmiştik. Çekimleri de ileriye itilen filmden o dönemden bu yana hiçbir haber alamadık. Şimdiye kadar filmin hangi aşamasında olunduğuna dair bir ipucu da görememiştik ki dizinin yıldız oyuncusu Eddie Redmayne bazı soru işaretlerini Toronto International Film Festival’inde paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar 3 hala senaryo aşamasında

Çekimlerinin önce 2019’un yazına sonra da sonbaharına ertelenen film görünen o ki 2020’nin başından önce çekimlere geçemeyecek. Newt Scamender karakterine hayat veren Redmayne, filmin hala senaryo aşamasında olduğunu açıklıyor. Redmayne’ın tam açıklaması şu şekilde: “2020’nin başında çekimlere başlamamız planlanıyor. Senaryo çalışmaları hala devam ediyor. Sizinle paylaşabileceğim bir şey yok.” Filmin heyecan verici olacağını belirten Redmayne belli ki detay vermekten kaçınıyor. İkinci filmde izleyicilerin kafasının biraz karıştığı ve hikayede bazı örgüsel hatalara dikkat çekildiğini hatırlatalım. J.K. Rowling üçüncü filmde tüm sorularımızın cevaplandırılacağını da geçmişte belirtmişti. Bu durumda üçüncü filmin senaryosundan beklentinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. İlk iki filme kıyasla bizi çok daha büyük bir filmin beklediği de iddialar arasında. Fantastik Canavarlar 3, 12 Kasım 2021‘de vizyondaki yerini alacak. Daha detaylı ilk bilgileri ise 2020’nin başından itibaren göreceğiz.

Netflix Türkiye Ekim 2019 programı