reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 3 Johnny Depp

Fantastik Canavarlar 3 açıklamasıyla çözülen Johnny Depp gizemi

Fantastik Canavarlar 3 filmiyle ilgili resmi açıklama nihayet geldi. Johnny Depp gizemi çözülürken filmden ilgi çekici detaylar da paylaşılıyor.

Advertisement

Fantastik Canavarlar 3 erteleme üstüne erteleme geçirdikten sonra yapım ekibi büyük bir sessizliğe gömülmüştü. Filmle ilgili bugüne kadar öğrenebildiklerimiz ise oyuncuların yaptığı açıklamalardan ibaretti. Bu konuda hayranları en çok bilgilendiren isim de filmde Jacob Kowalski karakterini canlandıran Dan Fogler olmuştu. Şimdi ise nihayet resmi bir açıklamayla karşı karşıyayız. Pottermore’un yerine geçen yeni oluşum Wizarding World, filmle ilgili ilk detayları paylaştı. Resmiyete kavuşan bazı detaylar Fogler’ın bize Şubat 2019’da açıkladıklarını doğrularken; Johnny Depp gizemi de son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar 3, hikayeyi Brezilya’ya taşıyor

İkinci film öncesinde hatırlarsanız Depp’in Amber Heard ile olan davası patlamış ve aktörün aile içi şiddet gösterdiğine dair iddialar ortaya atılmıştı. Depp ve Heard’ün davası yeni bir aşamada hala devam ediyor. Bu aile içi şiddeti destekleyen belgelerin ortaya çıkmasının ardından hayranlar Depp’in filmden atılmasını talep etmiş ancak J.K. Rowling ve David Yates Depp’i destekleyen açıklamalarda bulunmuştu. İkinci filmin isteneni gişede verememesi ve bu tartışmaların da devam etmesi Depp’le anlaşmanın bozulabileceğine işaret ediyordu. Uzun süre ünlü oyuncuyla yeni bir anlaşma yapılmadığı da basında konuşulmuştu. Şimdi Wizarding World’de yayınlanan açıklama Gellert Grindelwald’ın bir kez daha Johnny Depp tarafından canlandırılacağını resmileştiriyor. Jude Law da Dumbledore rolünde üçüncü filmde bir kez daha boy gösterecek. Ana ekip zaten filmde yer alıyor.

Yeni filmde Amerika’nın büyücülük okulu Ilvermorny School of Witchcraft and Wizardry’de profesör olan Eulalie ‘Lally’ Hicks’in (Jessica Williams) daha büyük bir rolü olduğu kaydediliyor. Üçüncü filmi de bir kez daha David Yates yönetecek. Büyücülük dünyasında bilmediğimiz noktalara bizi götüren yapım Fantastik Canavarlar 3 ile şimdi de Rio de Janeiro‘ya taşınıyor. Amerika’nın büyücüleriyle tanıştıktan sonra Paris ziyareti yaptığımız seri, Şubat 2019’da Fogler’ın açıkladığı gibi bu kez rotayı Brezilya’ya çeviriyor. Prodüksiyonuna 2020 baharında başlanacak olan film 12 Kasım 2021‘de vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Star Wars: The Rise of Skywalker fragmanı