reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 3

Fantastik Canavarlar 3 ile ilgili elle tutulur ilk bilgi

Fantastik Canavarlar 3 filmiyle ilgili sessizlik devam ederken filmin başrollerinden Dan Fogler nihayet elle tutulur bir bilgi paylaştı.

Yılan hikayesine dönen Fantastik Canavarlar 3 filmiyle ilgili yeni detaylar nihayet netleşmiş gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi filmin çekimlerinin Temmuz 2019’da başlaması bekleniyordu. Ancak bu daha sonra 2019 sonbaharı olarak güncellenmişti. 20 Kasım 2020’deki çıkış tarihinin 12 Kasım 2021‘e ertelenmesinin ardından ise filmden bir daha ses soluk çıkmadı. Elbette sonbaharda planlanan çekimler de gerçekleşmedi. Geçtiğimiz haftalarda Eddie Redmayne filmin senaryosunun hala yazıldığını kaydetmişti. Bu da programın hayli ertelendiği izlenimini oluşturuyordu. Filmin bir diğer başrol oyuncusu Dan Fogler ise nihayet ne zaman çekime başlanacağını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar 3 için çekim tarihi belli oldu

Filmde Muggle Jacob Kowalski’yi canlandıran Fogler açıklamasındaÇekimlere henüz başlamadık. Şubat ayında başlayacağız. En son duyduğumuz J.K. Rowling’in hızla senaryoyu yazdığı, ortaya çıkardığı işten herkesin memnun olduğu. Şimdilik yeni senaryoyu bekliyoruz. Film için bu noktadayız.” sözlerine yer veriyor. Bu sözler de filmin çekim tarihini netleştiriyor.

Fogler film konusunda en çok açıklama yapan oyuncuların da başında geliyor. Şubat 2019’da yaptığı açıklamada çekimlerin sonbahara taşındığını duyuran isim de yine Fogler olmuştu. Ertelemenin sebebi olarak ise ilk iki filmin birleşiminden de büyük bir filmin bizi beklediğini göstermişti. Oyuncunun o dönem yaptığı açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz. Tabii o zamandan bu yana pek çok şey değişti ve senaryonun daha yeni yeni netleştiğini öğreniyoruz. Bu sebeple Fantastik Canavarlar 3 konusunda konuşmanın hala çok erken olduğunu düşünmeden edemiyoruz.

İlginizi çekebilir

Stranger Things yıldızının yeni Netflix programı