reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 3

Büyük hayal kırıklığından sonra, Fantastik Canavarlar 3 için umutlandıran açıklama

Fantastik Canavarlar 2 filminin izleyici üzerinde yarattığı büyük hayal kırıklığının ardından Fantastik Canavarlar 3 için biraz olsun umutlandıran bir açıklama geldi.

Fantastik Canavarlar 3 filmiyle ilgili hayranların kafası hayli karışık durumda. İkinci filmin yarattığı ciddi hayal kırıklığı filmin gişe hasılatında da görünürken, yeni film için de beklentilerin ne noktada olması gerektiği konusunda kimse emin olamıyor. J.K. Rowling’in “Üçüncü filmde tüm sorular cevaplanacak.” açıklaması dahi hayranların içine su serpmiş değil. Üzerine bir de Fantastik Canavarlar 3 filminin çekim tarihinin ileriye atılması, dedikoduların alıp başını gitmesine sebep olmuşken Warner Bros.’un başındaki isimlerden Kevin Tsujihara, umutlandıran bir açıklamaya imza attı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Ne yapmamız gerektiğini biliyoruz.”

Tsujihara yaptığı açıklamada ne yapmaları gerektiğinin farkında olduklarını ve bu yönde ilerleyeceklerini belirtiyor. Aynı zamanda J.K. Rowlin’in “inanılmaz” bir senaryo kaleme aldığını da eklemeden geçmiyor. Tsujihara, en azından ilk Fantastik Canavarlar filminin başarısına erişecekleri konusunda emin. LA Times‘a konuşan Tsujihara, “Bu serinin en zor kısmı çok büyük bir hayran kitlesine sahip olması. Hayranlar tüm hikayeye hakim ve karakterlerin daha da derinleşmesini istiyor. Ancak aynı zamanda bu seriyi daha önce deneyimlememiş kişiler için de kendi başına ayakta durabilen bir film yaratmak gerekiyor.” diyerek sözlerini tamamlıyor.

Daha önce Jacob Kowalski karakterini canlandıran Dan Fogler’ın yaptığı açıklamada üçüncü filmin ilk iki filme göre “çok daha büyük” olacağını öğrenmiştik. Sonbahara alınan çekimlerin bir kısmının Brezilya’da geçeceğini de yine Fogler açıklamıştı. Bakalım yeni film gerçekten de ikinci filmin küllerinin içinden bir anka kuşu gibi doğabilecek mi, hep beraber göreceğiz.

İlginizi çekebilir

İkinci filmin fragmanı