reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 3

Fantastik Canavarlar 3 için can sıkan gelişme

J.K. Rowling’in son açıklaması sonrası merakla beklenen Fantastik Canavarlar 3, beklediğimizden de geç bir tarihte gelecek gibi görünüyor.

İkinci filmden sonra oluşan kafa karışıklığını gidermesi açısından merakla beklenen Fantastik Canavar 3 filminin çekimleri için hayranların canını sıkacak bir bilgi paylaşıldı. Deadline‘ın haberine göre filmin çekimleri ertelenmiş durumda. J.K. Rowling’in senaryosunu tamamladığını açıkladığı Fantastik Canavarlar 3 çekimlerine Temmuz 2019’da başlanması bekleniyordu. Ancak Warner Bros.’un çekimleri sohbaharın sonuna ittiği belirtiliyor. Bu durum filmin hazırlık aşaması için süreyi artırsa da kafalarda da bazı soru işaretleri oluşturuyor. Bildiğiniz gibi serinin ikinci filmi Harry Potter filmlerini de dahil ettiğimizde tüm bu evrenin en kötü gişe gelirini elde eden yapımı olmuştu. Dünya genelinde 648 milyon dolar gişe elde eden film, gişede adeta çakılmıştı. Daha sonra Rowling ikinci filmle gelen hoşnutsuzluk ve kafa karışıklığının üçüncü filmde giderileceğini işaret eden bir tweet paylaşmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar 3 ne zaman vizyona girecek?

Fantastik Canavarlar 3 için resmileştirilmiş bir tarih yok. Ancak tahminler Kasım 2020‘yi işaret ediyordu. İlk film 18 Kasım 2016’da, ikinci film 16 Kasım 2018’de yayınlandığı için benzer şekilde kasım ayının üçüncü haftasında filmin vizyona girebileceği konuşuluyordu. Bu ertelemenin filmin çıkış tarihine doğrudan bir etkisi olup olmayacağı merak konusu. Bu konuda yapılmış resmi bir açıklama olmadığını belirtelim. Toplamda beş filmden oluşması planlanan serinin üçüncü filminin gişe başarısı ise serinin kalanı için ciddi bir önem taşıyor.

İlginizi çekebilir

Fantastik Canavarlar 2 fragmanı