reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 2

Fantastik Canavarlar 2’nin silinen sahneleri

Fantastik Canavarlar 2, senaryosuyla ve gişesiyle bu aralar sürekli gündemde. Peki ya filmde göremediğimiz sahneler?

Vizyona girdiğinden bu yana tartışmaların odak noktası olan Fantastik Canavarlar 2 konusunda henüz J.K. Rowling soruları yanıtlamış değil. Bu yüzden kafa karıştırıcı senaryo dokunuşlarına bir cevabımız şimdilik bulunmuyor. Öte yandan Newt Scamander rolünde boy gösteren Eddie Redmayne filmin bilinmeyen noktalarına ışık tutuyor. Collider‘a röportaj veren aktör, filmden silinen bazı sahneleri izleyicilerle paylaşıyor. Serinin ilk olarak üç film olacağını sanan Redmayne, 5 film olduğunu öğrendiğinde şaşırdığını paylaşıyor. Bu geçiş dönemi sayılabilecek olan filmde kesilen Newt sahnelerinin ise neden çıkarıldığını anlayabildiğini kaydediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar 2’de yer almayan sahneler

Redmayne, filmde yer almayan sahneleri şöyle anlatıyor: “Newt’un bakanlığın isteğini reddetmesinin ardından gelen bir bar sahnesi vardı. Orada abisi geliyor ve beraber bir konuşma gerçekleştiriyorlardı. Pickett da burada inanılmaz sarhoş oluyordu. Bence çok güzel bir sahneydi.

Bence Zoe Kravitz (Leta Lestrange) filmde harikalar yarattı ancak onun hikayesinde de bir sahne vardı. Hikayesini anlatırken gerçekten histerikleştiği bir nokta vardı. O an Newt olarak onun yanına gidip iyi olup olmadığını kontrol ettim. Sanırım bu sahne daha sonra uygun bulunmadı ancak o sahneyi de gerçekten görmek isterdim. Bebek Burnuklarla ilgili çıkarılan sahneler vardı.”

Redmayne soy ağacı odasında Tina ve Newt’un Leta tarafından bulunması sonrası eklenmeyen sahneler olduğunu belirtiyor. Koşuşturma ve en sonunda Newt’un bavul planına geçene kadarki sürede bazı yerler çıkarılmış. Ancak filmde çok büyük eksiklikler yok gibi görünüyor. Yıldız oyuncu eksik sahnelerin ise Blu-ray versiyonunda izleyicilerle buluşabileceği mesajını veriyor.

İlgili video

Fantastik Canavarlar 2 fragmanı