reklamı kapat

POPÜLER

thor avengers endgame

Avengers Endgame filminde geri dönecek Thor karakteri

Avengers Endgame için geri sayım devam ederken filmde sürpriz karakterlerin yer alacağı belli oluyor. Bu karakterlerden sonuncusu ise Thor dünyasından.

Şaşırtıcı iddia

Normalde herkes Avengers Infinity War’un finalinde ölümüne şahit olduğumuz Loki’nin geri dönmesini istiyor. Fakat Marvel stüdyolarının planları çok başka gibi görünüyor. Revenge of the Fans sitesinin haberine göre Avengers Endgame filminde Frigga karakterini de göreceğiz. Bilmeyenler veya unutanlar için özetlemek gerekirse Frigga, Thor ve Loki’nin annesiydi. Asgard’ın önemli isimlerinden biri olan bu karakter aynı zamanda Odin’in eşiydi. Onun ölümüne Thor The Dark World filminde şahit olmuştuk. Hayata gözlerini yummadı Loki ve Thor üzerinde büyük bir etki yaratmıştı. Şimdi bu önemli karaktere hayat veren Rene Russo’nın  Avengers Endgame filminin oyuncu kadrosunda yer aldığı ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu söylentide uzun zaman önce veda ettiğimiz Frigga’nın hikayede ne gibi bir yeri olacağı veya ne amaçla geri döndürüleceği açıklanmıyor. Fakat iddialar doğruysa Russo kardeşler Avengers Endgame için enteresan karakterleri bir araya getirmeyi amaçlıyor. Tüm bu karakterlerin ne şekilde karşımıza çıkacağını ise zaman gösterecek. Dördüncü Avengers filmi 26 Nisan’da vizyona girecek.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı