reklamı kapat

POPÜLER

The Batman

Can sıkan Ben Affleck’li The Batman söylentileri gerçek çıktı

Başrolünü Ben Affleck’in üstleneceği The Batman filmi şimdiye kadar sayısız söylentiyle gündeme geldi. Bu can sıkan söylentilerin gerçeği yansıttığı anlaşıldı.

Süreci bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse, The Batman filmi şimdiye kadar hep olumsuz söylentilerle karşımıza çıktı. Solo Batman filmi çekme amacıyla yola çıkılan bu proje uzun zamandır geliştirme aşamasında. Ben Affleck başlangıçta sadece filmin başrolünü değil, yazarlığını ve yönetmenliğini de üstlenecekti. Daha sonra kamera arkasındaki görevlerinden vazgeçti. Uzun süre proje için en uygun yönetmeni bulma arayışına şahit olduk. Matt Reeves’in kamera arkasına geçeceğinin netleşmesiyle birlikte filmin senaryosu baştan yazıldı. Son bir yıldır da Ben Affleck’in Batman rolünü bırakmak istediği konuşuluyordu. Sonunda bu söylentilerin gerçek olduğu anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadline sitesinin haberinde filmin vizyon tarihi açıklandı. Beraberinde Ben Affleck’in projeden ayrıldığı ifade edildi. Elbette bu haber öncekiler gibi sıradan bir söylenti olarak kalabilirdi. Ancak Affleck bu haberi Twitter hesabından paylaştı. Üzerine de “Matt Reeves’in aklındaki hikayeyi hayata geçirmesini ve filmi 2021’de izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum” notunu düştü. Başlıkta yer alan kendi ayrılığına dair önemli detayı ise yalanlamadı. Onun haberi bu şekilde paylaşmasıyla birlikte son bir yıldır okuduğumuz söylentilerin gerçek olduğu anlaşılmış oldu.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı