reklamı kapat

POPÜLER

Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina ilk tanıtımıyla karşımızda [Video]

İlk sezonuyla ekim ayında izleyici karşısına çıkacak olan Chilling Adventures of Sabrina dizisi sonunda ilk tanıtımıyla boy gösteriyor. Bu görüntüler dizinin adının hakkını fazlasıyla vereceğinin sinyallerini veriyor.

Bu Sabrina farklı

Sabrina deyince hepimizin aklına 90’lı yıllarda televizyonda izlediğimiz keyifli dizi geliyor. Fakat Sabrina’nın dünyası orijinalinde çok daha karanlık. Archie Comics‘ten uyarlanan yapım Riverdale dizi sorumlusu Roberta Aguirre-Sacasa tarafından kaleme alınıyor. Orijinaline daha bağlı, ürkütücü bir hikayeyi izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda Greg Berlanti, Sarah Schechter, Archie Comics CEO Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger ile birlikte görev yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sabrina rolünde bu kez karşımıza Kiernan Shipka çıkıyor. Fakat dizinin oyuncu ekibi bununla sınırlı değil. Ona Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot ve Gavin Leatherwood isimler de eşlik ediyor.

Hatırladığımızdan çok daha farklı bir hikaye sunacak gibi görünen Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk sezon bölümleri 26 Ekim’den itibaren Netflix’te olacak. Paylaşılan ilk tanıtımı ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.