reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Chilling Adventures of Sabrina

Sabrina dizisinin oyuncularından eğlenceli Chilling Adventures of Sabrina yorumları [Video]

90’ların favori gençlik dizisi Sabrina, Netflix dokunuşuyla Chilling Adventures of Sabrina isminde yeni bir diziye dönüştü. Peki orijinal dizinin oyuncuları bu konuda ne düşünüyor dersiniz?

Netflix, geçtiğimiz günlerde merakla beklenen modern Sabrina uyarlaması Chilling Adventures of Sabrina dizisinin bölümlerini yayınladı. Cadılar Bayramı öncesi tüylerinizi diken diken edecek seri 90’ların favori dizilerinden Sabrina’nın korkutucu bir adaptasyonu diyebiliriz. Bildiğiniz gibi Sabrina, daha yumuşak tonlu, genç bir cadının başından geçen olayları konu alan komedi alt tonlu bir diziydi. Chilling Adventures of Sabrina ise tüm bunların tam tersini yapıyor. Bir de tabii Salem’in sesini ne yazık ki kesiyor…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Orijinal dizinin oyuncularından Chilling Adventures of Sabrina için yorumlar

Sabrina the Teenage Witch dizisinin yıldızlarına yeni diziyi izletip görüş almamak olmaz elbette. Sabrina’yı canlandıran Melissa Joan Hart, Harvey’i oynayan Nate Richert, Hilda ve Zelda karakterleriyle harikalar yaratan Caroline Rhea ve Beth Broderick diziyi izleyerek ilk fikirlerini sundu. Diziyi hayli ürpertici ve kesinlikle farklı bulan ekip, tüm bu farklılıklara rağmen yeni bir bölüm için de hazır. Tabii oyuncular eğlenceli yorumlarını da paylaşmayı ihmal etmediler. “Bu kesinlikle bizim Sabrina’mız değil” diyen Rhea’yı “Biz Sabrina’nın bu şekilde davranmasına asla izin vermezdik.” diyen Broderick onaylıyor. Melissa Joan Hart ise espriyle karışık çocuklarına bu versiyonu izletmeyeceğini belirtiyor. En azından şimdilik. Oyuncuların keyifli tepki videosunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Netflix dizisinin bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.