reklamı kapat

POPÜLER

sabrina 2. sezon

Netflix’ten Chilling Adventures of Sabrina hayranlarını sevindirecek haber

Netflix tarafından yeniden televizyon ekranlarına taşınan Chilling Adventures of Sabrina dizisinin hayranlarından biriyseniz, yüzünüzü güldürecek güzel bir haberimiz var.

90larda televizyonda izlediğimiz ve sevdiğimiz Sabrina‘nın geri dönüşü pek beklediğimiz gibi olmadı. Chilling Adventures of Sabrina alıştığımız eğlenceli tondan uzak, çizgi romanlara yakın bir havaya sahip. Bu yeni dizide karanlık, korku ve büyü temaları ağır basıyor. Dolayısıyla olaylar çok daha ciddi bir şekilde ele alınıyor. Bu büyük değişime rağmen Netflix daha ilk günden bu yana Chilling Adventures of Sabrina’ya fazlasıyla güveniyor. Dizi daha başlamadan iki sezon onayı almıştı. Son gelişmelerle birlikte önümüzdeki birkaç sezon daha garanti altına alınmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Chilling Adventures of Sabrina hayranlarını memnun edecek gelişmeyi Twitter üzerinden duyurdu. Dizi üçüncü ve dördüncü sezon onayını aynı anda almış oldu. Böylece ikinci sezonun tamamlanmasının ardından 16 bölüm daha garantilendi. Bu iki yeni sezon için çalışmaların önümüzdeki sene başlaması bekleniyor. Fakat çekimler için belirlenen tarih henüz açıklanmadı. Unutmadan hatırlatalım, Chilling Adventures of Sabrina’nın ikinci sezon bölümleri 5 Nisan 2019‘da yayınlanacak. Yani yeni bölümler için çok beklememize gerek kalmayacak.

İlginizi çekebilir

Chilling Adventures of Sabrina tanıtımı