reklamı kapat

POPÜLER

Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon

Netflix’ten heyecan uyandıran Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon fragmanı [Video]

Netflix’in yeniden televizyona uyarladığı Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon bölümleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Paylaşılan fragman ise bizi heyecan dolu bölümlerin beklediğini gözler önüne seriyor.

90ların büyülü karakterlerinden Sabrina ekranlara geri döndü. Başrolde Kiernan Shipka boy gösteriyor. Ona Ross Lynch, Lucy Davis, Chance Perdomo ve Miranda Otto gibi isimler eşlik ediyor. Netflix’in izleyici karşısına çıkarttığı Chilling Adventures of Sabrina seneler önce seyrettiğimiz versiyona nazaran daha karanlık bir havaya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ana kahramanımız olan Sabrina Spellman bir yandan insanlarla birlikte liseye gidip, bir yandan büyü dünyasına ayak uydurmaya çalışıyor. 16 yaşına basmasıyla birlikte yetişkinliğe adım atıyor ve önemli bir karar verme noktasına geliyor. Erteleyip durduğu bu karar birinci sezon finalinde yeniden karşısına çıktı. Onun attığı bu adımla birlikte ikinci sezonda işler değişiyor. Artık daha karanlık, büyücü yanını benimsemiş bir Sabrina görüyoruz. Sabrina’nın insan yanı Harvey Kinkle’a, büyüsü anı ise Nick’e ilgi duyuyor. Bu da dizide yeni bir aşk üçgeninin ortaya çıkmasına sebep oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon bölümleriyle 5 Nisan’da Netflix kullanıcılarının karşısına çıkacak. Paylaşılan ikinci sezon fragmanını haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.