reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon

Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon tarihi müjdelendi [İzle]

Netflix, Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon için tarih duyurusunu paylaştı. Yeni sezonla beraber cehenneme hoş geldiniz.

Netflix, daha karanlık ve ürkütücü Sabrina uyarlaması Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon bölümleri için geri sayımı başlattı. Nisan ayındaki ikinci sezondan sonra çok uzun bir ara vermeyen dizi 24 Ocak 2020‘de kütüphanedeki yerini almaya hazırlanıyor. Henüz tam bir fragman ise ne yazık ki paylaşılmadı. Sadece tarihi müjdeleyen kısa fragman yeni sezondan ipucu vermiyor. Fragman için hazırlanan açıklama ise şu şekilde: “Tak tak tak… Cehennemin kapısında birisi var. O, 24 Ocak’ta dönüyor. Chilling Adventures of Sabrina, 3. kısım ile yeniden karşınızda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon, Netflix kütüphanesinde hikayeye devam ediyor

Sabrina hayranları ise şimdiden yeni sezon için hazır. Üstelik popüler çevrim içi yayın servisi 4. sezon için de onayı vermiş durumda. Yani 3. sezon finalinden sonra iptal edilme korkusu yaşanmayacak. Gelecek iki sezon toplamda 16 bölümle karşımıza çıkacak. Sezon ise 8 + 8 bölüm şeklinde bölünüyor. Üçüncü sezon bir tarihe kavuşsa da sonraki 8 bölümün ne zaman yayınlanacak belli değil. Elbette dördüncü sezondan sonra dizinin devam edip etmeyeceği de bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üçüncü sezonda ise Sabrina erkek arkadaşı Nick’in ruhunu kurtarmak için bir göreve atılacak gibi görünüyor. İkinci sezonda babasını alt etse de erkek arkadaşının yaptığı bu fedakarlık sonrası ona sırtını dönmeyen kahramanımızı bu sezon da zorlu ve ilgi çekici bir mücadele bekliyor. Kahramanımıza ölümlü arkadaşları Harvey (Ross Lynch), Rosalind (Jaz Sinclair) ve Theo (Lachlan Watson) eşlik ediyor. Dizinin ilk iki sezonunun toplamda 18 bölüme sahip olduğunu da hatırlatalım. Yeni sezonun tarihini müjdeleyen fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.