reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Narcos: Mexico

Kasım ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Netflix, kasım ajandasını paylaştı. Narcos: Mexico bölümlerini yayınlamaya hazırlanan çevrim içi yayın servisi bir kez daha dolu dolu bir programla geliyor.

Her ay olduğu gibi bu ay da orijinal dizi, film ve belgesellerle platformu zenginleştiren Netflix, kasım ayı programını açıkladı. Narcos: Mexico ile popüler Narcos serisine yeni bir soluk getirmeye hazırlanan platform, Trevor Noah’ın komedi şovlarından Son of Patricia’yı da izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Animasyon cephesinde ise duyurulduğu günden bu yana hayli tartışılan She-Ra dikkat çekiyor. Frontier’in 3. sezonunu da yayınlayacak olan platformda dikkat çeken bir diğer yapım ise 1983 dizisi. 1983, Polonya’da o yıl gerçekleşen terör saldırısını merkezine oturtuyor. Orijinal yapımların yanı sıra bu ay Alfred Hitchcock’un Ölüm Korkusu filminin de bulunduğu pek çok yeni film platformda yayınlanacak. Orijinal içeriklerin tam listesine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Orijinal diziler

Narcos: Mexico16 Kasım: Amerikalı bir DEA ajanı Meksika’daki uyuşturucu tacirlerini hedef almanın tehlikelerini öğrenirken Guadalajara Karteli’nin yükselişine tanıklık edin.
198330 Kasım: 1983’teki terör saldırısından yıllar sonra, bir hukuk öğrencisi ve bir polis, Polonya’da polis devletinin ve Demir Perde’nin bekasını sağlamış bir komployu açığa çıkarır.
The Kominsky Method16 Kasım: Michael Douglas, kısa süren aktörlük kariyerinin ardından Hollywood’da saygın bir oyunculuk koçu olan adam rolünde. Chuck Lorre imzalı komedi dizisinde Alan Arkin de var.
Baby30 Kasım: Gerçek bir hikâyeden ilham alan dizi, kimlik ve bağımsızlık arayışlarıyla topluma karşı koyan bir grup Romalı genci anlatıyor.
The Final Table20 Kasım: Bu yüksek tempolu yarışmada, şeflerden oluşan ekipler farklı ülkelerin efsanevi yemeklerini hazırlayarak dünyanın en zor beğenen gurmelerini etkilemeye çalışıyor.
Frontier: 3. Sezon23 Kasım: Harp, Grace’i kurtarmak için Lord Benton’ı takip ederken Michael, Kara Kurt Şirketi’nde kontrolü ele alır. Sokanon haklı bir mücadeleye girişir.
F is for Family: 3. Sezon30 Kasım: Murphy ailesiyle birlikte çocukların özgürce gezip dolaştığı, biranın su gibi aktığı ve bir erkekle televizyonunun arasına hiçbir şeyin giremediği 1970’lere gidiyoruz.
Fugitiva23 Kasım: Bir kadın çocuğunu kocasının düşmanlarından korumak için kamufle olup bir kaçış planı düzenler.
Super Drags9 Kasım: Bir mağazada çalışan üç eşcinsel iş arkadaşı, süper kahraman drag queenler olarak çifte yaşam sürer ve kötü kalpli Leydi Elza ve muhafazakar Sandoval’a karşı savaşır.
Westside9 Kasım: Hollywood vitrini niteliğindeki bir yapımı sahnelerken yaşanan zorlukları ve heyecanları konu alan bu kişisel reality dizisi dokuz başarısız müzisyene odaklanıyor.
Warrior 13 Kasım: Son görevi nedeniyle suçluluk duyan bir savaş gazisi, Kopenhag’daki tehlikeli bir motorcu çetesine sızmak için en yakın arkadaşının dul eşiyle iş birliği yapar.
The Last Kingdom: 3. Sezon19 Kasım: Büyük Alfred, krallığını İskandinavyalı istilacılara karşı savunurken, Sakson olarak doğup Vikingler tarafından yetiştirilen Uhtred doğuştan gelen hakkını arar.
Greenleaf: 3. Sezon22 Kasım: Mavis’in vahyinin ardından, piskoposun ve ilk karısının evliliği, Calvary’un liderliğini devirmeye karşı savunmasız bırakarak patlak vermekle iktidarını tehdit ediyor.
Death by Magic30 Kasım: Sihirbaz Drummond Money-Coutts dünyayı gezerken, sihre karşı duyduğu bulaşıcı sevgisini herkesle paylaşıyor ve diğer sihirbazlar için ölümcül olan numaraları deniyor.
Nicky Jam: El Ganador30 Kasım: Reggaeton sanatçısı Nicky Jam’in hayatından uyarlanan dizi, uyuşturucu ve hapis geçmişinden küresel başarıya ulaşmasına kadar, sanatçının iniş ve çıkışlarını anlatıyor.
Sick Note23 Kasım: Bu kara komedi dizisi, hatalı olarak kanser teşhisi konan ve söylediği yalanlarla kendini absürt bir sır, şantaj ve şüphe ağında bulan bir aylağı anlatıyor.
Sick Note: 2. Sezon23 Kasım: Ustalıkla hazırlanmış kara komedinin ikinci dozunda Rupert Grint, Nick Frost ve Lindsay Lohan gibi yıldızlar yer alıyor. Ve yalanlar devam ediyor …

Netflix filmleri

Outlaw King9 Kasım: Bu dönem draması, İskoçya Tacı’nı taktığı için İngiltere Kralı tarafından kanun kaçağı olarak yaşamaya zorlanan Robert Bruce’un kontrolü geri kazanma savaşını anlatıyor.
The Other Side of the Wind2 Kasım: Orson Welles’in bu katmanlı filminde, ömrünün son gününü yaşayan efsanevi bir yönetmen yeni projesini bitirmeye çabalarken bir yanda da mirası üzerine kafa yorar.
The Ballad of Buster Scruggs16 Kasım: Antolojiyi yazıp yöneten Joel ve Ethan Coen’in eşsiz zihinlerinin ürünü olan, Vahşi Batı hakkındaki bu altı masal için hazırlanın.
The Christmas Chronicles22 Kasım: Yükseklerden uçan bu yılbaşı macerasında iki kardeş, Noel Baba ile iş birliği yapıyor. Harry Potter ve Evde Tek Başına’nın yapımcılarından yeni bir Noel klasiği.
The Holiday Calendar2 Kasım: Kariyeri çıkmaza giren yetenekli fotoğrafçıya antika bir Advent takvimi miras kalır. Takvim hem geleceği öngörüyor hem de onu aşka götürüyor gibidir.
Rajma Chawal30 Kasım: İnternet çaylağı bir baba, oğluyla olan ilişkilerini geliştirmek için sosyal medyayı kullanmaya çalışıyor.
Cam16 Kasım: Onun internetteki yaşamı çalındı. Gerçek hayatı çöküşün eşiğinde. Tek çıkış yolu ise taklitçisini kendi oyununda yenmek.
The Tribe21 Kasım: Bir yönetici hislerini, itibarını ve hafızasını kaybeder, ancak o yeni hayatı biyolojik annesi ve dans grubuyla bulur.
Sabrina20 Kasım: Bir oyuncak ustası ve karısı, evlatlık çocuklarının ölmüş annesinin ruhunu ürkütücü bir ayin ile çağırmaya çalıştıktan sonra şeytani bir bebek tarafından dehşete düşürülür.
Soltera codiciada29 Kasım: Peru’nun Lima şehrinde yaşayan kalbi kırık bir metin yazarı, yalnız bir kadın olarak bir blog yazar ve websitesinin başarısı karşısında şaşırır.
A Christmas Prince: The Royal Wedding30 Kasım: Richard’ın tacı sağlama almasında yardım eden Amber, aradan geçen bir yılın ardından onunla evlenmeye hazırdır. Ancak kraliçe olmaya uygun olduğundan pek emin değildir.
Tiempo compartido30 Kasım: İki adam, ailelerini tropik bir cennetten kurtarmak için güçlerini birleştirir ve onları ABD’de devremülklerini ele geçirme konusunda uğursuz bir plan olduğuna ikna etmeye çalışırlar.
The World Is Yours30 Kasım: Paris’teki suç yaşamından kurtulmak isteyen bir gangster, İspanya, uyuşturucu, İlluminati ve annesini içeren son bir işi kabul ediyor.

Netflix orijinal komedileri

John Leguizamo’s Latin History for Morons5 Kasım: Bu tek kişilik gösteride, zorbalık gören oğluna yardım etmek için 3000 yıllık Latin tarihini inceleyen John Leguizamo’nun karşısına hem mizah hem hayal kırıklığı çıkıyor.
Loudon Wainwright III: Surviving Twin13 Kasım: Grammy ödüllü şarkıcı Loudon Wainwright III, müzik ve öyküyle dolu bu samimi gecede, babasıyla arasındaki olağan dışı ilişkiye dair düşüncelerini paylaşıyor.
Trevor Noah: Son of Patricia 30 Kasım: Trevor Noah, Daily Show’daki masasından kalkıp ırkçılık, göç, kamp ve diğer konulara değinen bir stand-up komedisi için sahneye çıkıyor.
Bumping Mics with Jeff Ross & Dave Attel27 Kasım: Jeff ve Dave sahneye çıktığında kimse güvende değil. Bazı özel misafirlerin yardımıyla, bu destansı haftasonu çok fazla gülmek üzereler.

Netflix orijinal belgeselleri

Follow This: 3. Kısım1 Kasım: BuzzFeed muhabirleri, bu belgesel dizisinin üçüncü kısmında seks robotlarını, keskin nişancı süper bakterileri ve çok daha fazlasını araştırıyor.
ReMastered: Tricky Dick & The Man in Black2 Kasım: Bu belgesel, Johnny Cash’in 1970’te Beyaz Saray’a yaptığı ve yeni ortaya çıkan fikirleriyle Richard Nixon’ın politikalarını eleştirdiği ziyareti ele alıyor.
They’ll Love Me When I’m Dead: 2 Kasım: Aktörler, teknik ekiptekiler ve orada bizzat bulunanlar Orson Welles’in tamamlayamadığı son filmi The Other Side of the Wind’in çalkantılı yaratım sürecini tartışıyor.
Medal of Honor9 Kasım: Bu drama belgeseli, Irak, Afganistan, Vietnam ve daha fazlasında yapılan ABD askeri operasyonlarında Onur Madalyası alanlarının hikayelerini anlatıyor.