reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix, kasım ayında işte bu yeni özel içerikleri sunacak [Video]

Netflix, kasım ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Kasım ayı da dolu geçecek.

Netflix, kasım ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 3 Kasım tarihinde The Harder They Fall, 19 Kasım tarihinde ise Beni Çok Sev isimli yerli film dahil edilecek.

5 Kasım tarihinde merakla beklenen dizlerden Narcos: Mexico 3. Sezon, Big Mouth 5. sezon ve yerli dizilerden Kulüp 1. Kısım izlenebilir olacak. 12 Kasım tarihinde üç büyük oyuncuyu bir araya getiren Red Notice filmi platformdaki yerini alacak.

17 Kasım tarihinde Kaplan Kral 2 yayınlanacak, 19 Kasım’da Cowboy Bebop dizisi platforma giriş yapacak. 19 Kasım tarihinde aynı zamanda belgesel The Mind Explained 2. Sezon ve Tick, Tick… Boom! filmi de izlenebilir olacak.

23 Kasım tarihinde Kâinatın Hakimleri: Keşif 2. kısım gelirken, aynı tarihte Waffles ve Mochi: Kutlama Şöleni de yayınlanacak. 24 Kasım tarihinde ise aksiyon dolu Bruised filmi izlenebilir olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix ve güçlü rakipleri Türkiye’de aylık toplam ne kadar tutuyor?

Türkiye’de Netflix, BluTV, Gain, Exxen ve Amazon Prime gibi birçok video servisi yer alıyor. Her servisin de kendisine has özel içerikleri bulunuyor. Bu içeriklerin hepsini izlemek isteyen bir kişinin aylık ödemesi gereken en düşük rakam ise 15 Ekim 2021 itibarıyla aylık 100 TL seviyesinde yer alıyor.

Burada spesifik olarak Netflix için 26,99 TL, Amazon Prime için 7,99 TL, Gain için 21,99 TL, Exxen için 19,99 TL ve son olarak BluTV için 24,99 TL fiyat çıkıyor.

Bu fiyatları daha üst seviye abonelik paketleriyle yükseltmek mümkün. Ancak tam tersi düşürmek de mümkün. Örneğin Exxen için reklam destekli daha ucuz bir paket sunuluyor. Aynı zamanda bazı video servisleri yıllık abonelik de satıyor. Yıllık abonelik elbette avantajlı oluyor.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi