reklamı kapat

POPÜLER

Netflix ekim içerikleri

Netflix, ekim ayında işte bu yeni özel içerikleri sunacak [Video]

Netflix, ekim ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Ekim ayı dolu geçecek.

Netflix, ekim ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre 1 Ekim tarihinde Maid, Diana: The Musical, Seinfield (Tüm sezonlar) ve Suçlu karşımıza çıkacak.

6 Ekim itibarıyla Netflix’e Bad Sport 1. sezon ve Evinde Biri Var gelecek, 8 Ekim tarihinde Esrarengiz Bir Masal 1. sezon ve yerli yapım Kin izlenebilir olacak. 12 Ekim tarihinde Malinche: Bir Müzikalin Perde Arkası yayımlanacak, 15 Ekim tarihinde merak edilen yapımlardan You için 3. sezon çıkacak.

22 Ekim tarihinde Locke & Key 2. sezon ile Maya ve Üç Savaşçı ekranlara gelecek. 27 Ekim tarihinde Hipnotizma yayımlanacak, 29 Ekim’de Hırsızlar Ordusu ve Colin In Black & White 1. sezon çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix eylül ayında da güzel içerikler yayımladı

3 Eylül tarihinde La Casa de Papel 5. kısım ilk beş bölüm izlenebilir oldu. Aynı tarihte Hayatın Bedeli çıktı, 7 Eylül tarihinde On The Verge yayımlandı.

8 Eylül tarihinde Into The Night 2. sezon çıktı, 9 Eylül’de platformda Kan Kardeşler: Malcom x ve Muhammed Ali izlenebildi. 10 Eylül’de büyük bir hayran kitlesi olan Lucifer dizisinin son sezonu ekranlara geldi. Aynı tarihte Kate filmi de izlenebilir oldu.

12 Eylül’de çok sevilen Rick and Morty‘nin 5. sezonu Netflix içerisindeki yerini aldı. 14 Eylül tarihinde Doğaya Karşı Mücadele: Neredeyim Ben? gelirken, 15 Eylül tarihinde çok merak edilen Schumacher belgeseli yayımlandı.

15 Eylül’de ayrıca En Korkunç Masal çıktı. 16 Eylü’de He-Man ve Kainatın Hakimleri izlenebilir oldu. 17 Eylül’de Sex Education dizisinin 3 sezonu geldi. 24 Eylül’de Gece Yarısı Ayini ve The Starling izlenebilecek, 29 Eylül’de ise The Chestnut Man Netflix’teki yerini alacak.

Eylül ayını tam olarak 30 Eylül tarihinde gelecek yerli yapımlardan Aşk 101 2. sezon kapatacak.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi