reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix, aralık ayında işte bu yeni özel içerikleri sunacak [Video]

Netflix, aralık ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Aralık ayı da dolu geçecek.

Netflix, aralık ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 24 Aralık tarihinde merakla beklenen Don’t Look Up filmi gelecek, 17 Aralık tarihinde ise sonunda The Witcher ikinci sezon izlenebilir olacak.

Netflix Türkiye’ye göre platforma 3 Aralık tarihinde La Casa De Papel 5. kısım son 5 bölüm ve Jurassic World Kretase Kampı 4. sezon dahil edilecek. 1 Aralık tarihinde The Power Of Dog filmi ve Lost In Space 3. sezon izlenebilir olacak, 6 Aralık tarihinde VOIR: Filmlerin Gücü belgeseli platformdaki yerini alacak.

10 Aralık tarihinde ise platformun yenisi The Unforgivable ve Bekle Bizi Vahşi Doğa filmleri olacak. 15 Aralık tarihinde Netflix bünyesine The Hand of God filmi eklenecek, 22 Aralık tarihinde Emily In Paris 2. sezon çıkacak. 31 Aralık tarihinde ise platforma giren yeni içerik Kobra Kai 4. sezon olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Türkiye ekonomisine çok sağlam katkı sağlıyor

Dünya Gazetesi’nin haberine göre Netflix, ‘Hakan: Muhafız’ın lansmanından bu yana tüm Türk yapımlarına yaptığı harcamaların yarattığı ekonomik etkiyi bağımsız bir uluslararası danışmanlık şirketi ile ölçtü. Buna göre, Netflix’te 2018’den bu yana yayına giren 10’dan fazla Türk yapımı yerli dizileri ekonomiye tam 583 milyon TL katkı sağladı ve tam 3 bin 300’den fazla kişiye istihdam yarattı.

Önümüzdeki dönemde daha çok Türk yapımına yatırım yapacağını açıklayan şirket, 10 yapımın daha yolda olduğunu söyledi. Türkiye’nin küresel ticaretine ve kültürel tanıtımına katkıda bulunma potansiyelini önemsediklerini söyleyen Netflix Türkiye Kamu İlişkileri Direktörü Pelin Mavili, içerik yatırımlarına devam edeceklerini açıkladı. Netflix’in önümüzdeki aylarda Türk yapımlar için daha geniş bir döneme gireceğini söyleyen Mavili, “Hem sayı hem de içerik çeşitliliği artacak” dedi.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi