reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Kulüp

Netflix, Kulüp dizisinin ikinci kısmı için resmi tarihi açıkladı

Netflix platformunda ses getiren yerli yapımlardan Kulüp dizisinin ikinci kısmı için resmi tarihi açıkladı. Şov devam ediyor.

Eski İstanbul teması, konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken yerli Netflix yapımı Kulüp için 2. kısmın 6 Ocak tarihinde yayınlanacağı açıkladı. Daha önce izlemeyenler için dizi hakkında firmanın açıklaması şöyle: “1955 İstanbul’unda geçen hikâye, dönemin devrim yaratan gece kulübünde çalışan eski mahkûm Matilda ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in yaşam macerasını anlatıyor. Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye, onu Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çalışacak; bir yandan da gece hayatındaki meslektaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yöneticisi Çelebi ve vizyoner”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, aralık ayında ise şu içerikleri sunacak

Netflix, aralık ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 24 Aralık tarihinde merakla beklenen Don’t Look Up filmi gelecek, 17 Aralık tarihinde ise sonunda The Witcher ikinci sezon izlenebilir olacak.

Netflix Türkiye’ye göre platforma 3 Aralık tarihinde La Casa De Papel 5. kısım son 5 bölüm ve Jurassic World Kretase Kampı 4. sezon dahil edilecek. 1 Aralık tarihinde The Power Of Dog filmi ve Lost In Space 3. sezon izlenebilir olacak, 6 Aralık tarihinde VOIR: Filmlerin Gücü belgeseli platformdaki yerini alacak.

10 Aralık tarihinde ise platformun yenisi The Unforgivable ve Bekle Bizi Vahşi Doğa filmleri olacak. 15 Aralık tarihinde Netflix bünyesine The Hand of God filmi eklenecek, 22 Aralık tarihinde Emily In Paris 2. sezon çıkacak. 31 Aralık tarihinde ise platforma giren yeni içerik Kobra Kai 4. sezon olacak.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi