reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix, ocak ayında işte bu yeni özel içerikleri sunacak [Video]

Netflix, ocak ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Ocak ayı da dolu geçecek.

Advertisement

Netflix, ocak ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 6 Ocak tarihinde yerli yapım Kulüp dizisinin 2. Kısım bölümü eklenecek, 21 Ocak tarihinde yerli film Babamın Kemanı izlenebilir olacak. 7 Ocak tarihinde platformun yeni filmi Mother / Android olacak, 14 Ocak itibarıyla çok merak edilen After Life 3. sezon platformdaki yerini alacak.

15 Ocak tarihinde platforma efsane dizi The Office‘in tüm bölümlerini (ABD versiyonu) ekleyecek olan Netflix, 21 Ocak tarihinde yine çok merak edilen Ozark‘ın 4. sezonunu kataloğa dahil edecek. Aynı tarihte Münih: Savaş Yaklaşıyor filmi de izlenebilir hale gelecek.

Yine çok konuşulan dizilerden Snowpiercer’ın 3. sezonunu her hafta yeni bölüm olmak üzere 25 Ocak itibarıyla yayınlamaya başlayacak şirket, 28 Ocak itibarıyla In From The Cold filmini izlemeye sunacak. 28 Ocak tarihinde Netflix’e Home Team filmi dahil edilecek, aynı tarihte Angry Birds: Yaz Çılgınlığı isimli çocuk dizisi de gelecek.

Netflix, Türkiye ekonomisine çok sağlam katkı sağladı

Netflix, geçtiğimiz ay ortaya çıktığı kadarıyla ‘Hakan: Muhafız’ın lansmanından bu yana tüm Türk yapımlarına yaptığı harcamaların yarattığı ekonomik etkiyi bağımsız bir uluslararası danışmanlık şirketi ile ölçtü. Buna göre, Netflix’te 2018’den bu yana yayına giren 10’dan fazla Türk yapımı yerli dizileri ekonomiye tam 583 milyon TL katkı sağladı ve tam 3 bin 300’den fazla kişiye istihdam yarattı.

Önümüzdeki dönemde daha çok Türk yapımına yatırım yapacağını açıklayan şirket, 10 yapımın daha yolda olduğunu söyledi. Türkiye’nin küresel ticaretine ve kültürel tanıtımına katkıda bulunma potansiyelini önemsediklerini söyleyen Netflix Türkiye Kamu İlişkileri Direktörü Pelin Mavili, içerik yatırımlarına devam edeceklerini açıkladı. Netflix’in önümüzdeki aylarda Türk yapımlar için daha geniş bir döneme gireceğini söyleyen Mavili, “Hem sayı hem de içerik çeşitliliği artacak” dedi.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi