reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix

Netflix, şubat ayında işte bu yeni içerikleri sunacak [Video]

Netflix, şubat ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Şubat ayı da dolu geçecek.

Netflix, şubat ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 11 Şubat tarihinde yerli film içeriklerinden Aşk Taktikleri eklenecek, 23 Şubat tarihinde bir başka film UFO izlenebilir olacak. 1 Şubat tarihinde dizi Raising Dion‘un 2. sezonu, 11 Şubat tarihinde dizi Inventing Anna izlenebilir olacak, aynı tarihte film Bigbug da platforma giriş yapacak.

Netflix filmi Tall Girl 2, paylaşıma göre 11 Şubat tarihinde izlenebilir olacak, 16 Şubat itibarıyla Jeen-Yuhs: Bir Kanye Üçlemesi‘nden her hafta yeni bir bölüm çıkmaya başlayacak.

17 Şubat itibarıyla Netflix içerisine Young Wallender: Killer’s Shadow dizisi gelecek, 18 Şubat tarihinde merakla beklenen Space Force dizisinin ikinci sezonu çıkacak. Platforma 18 Şubat tarihinde ayrıca Teksas Katliamı ve The Cuphead Show eklenecek, yine çok merak edilen Vikings: Valhalla 25 Şubat tarihinde gelecek.

İçeriklerini yeni yatırımlar ile beraber sürekli olarak artıran Netflix, özel projeleri ile Türkiye ekonomisini de büyük katkı sağlıyor. Türkiye’de birçok rakibe sahip olan şirket, 2022’de HBO Max ve Disney+ ile de rekabete girecek. İki platform da 2022 bitmeden Türkiye’de hizmet vermeye başlıyor.

İlginizi Çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi