reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix, nisan ayında işte bu yeni içerikleri sunacak [Video]

Netflix, nisan ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Nisan ayı da dolu geçecek.

Netflix, nisan ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre 20 Nisan tarihinde platforma yerli dizi Yakamoz S-245 gelecek, 1 Nisan tarihinde çocuk ve aile filmi Apollo 10 1/2: Uzay Çağında Çocuk olmak yayınlanacak. 7 Nisan tarihinde Uzaya Dönüş belgeseli çıkacak, 8 Nisan tarihinde Elite dizisi için 5. sezon gelecek. Aynı tarihte ayrıca Metalciyiz Biz filmi de izlenebilir olacak. 15 Nisan tarihinde platforma Yaşamak İçin Oyna filmi dahil edilecek, aynı tarihte Bir Skandalın Anatomisi dizisi de Netflix içerisinde yer almaya başlayacak.

Platforma 19 Nisan tarihinde Pacific Rim: The Black dizisi eklenecek, 20 Nisan tarihinde uzun zamandır beklenen Russian Doll 2. sezon gelecek. 27 Nisan tarihinde platforma Marilyn Monroe: Kasetlerdeli Sıralar eklenecek, 28 Nisan tarihinde çocuk ve aile odaklı Tavşan Samuray: Usagi Günlükleri izlenebilir olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

29 Nisan tarihinde kataloğa Ozark dizisinin 4. sezon 2. bölümünü ekleyecek olan firma, aynı tarihte Grace and Frankie için 7. sezon son bölümleri de izleyicilerin karşısına getirecek.

Netflix’te hemen izleyecek güzel içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz.

Yeni Netflix içerikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket