reklamı kapat

POPÜLER

Panasonic PT-MZ20K

Dünyada ilklere imza atan projektör: Panasonic PT-MZ20K

Geçtiğimiz ay Lumix GH6 modelini tanıtan Panasonic bu kez dünyada ilklere imza atan projektörün duyurusunu gerçekleştirdi. Panasonic PT-MZ20K olarak adlandırılan projektör, dünyanın en küçük, en hafif ve en sessiz 20.000 lümen LCD projektörü.

Kurumsal toplantılar ve konferans salonları için ideal olan projektör, 22,3 kilogram ağırlığında. Yüksek parlaklık ve zengin renkler sunan projektörde 1 inç LCD panellere sahip ayarlı bir optik motor kullanılıyor. Projektörde kullanılan dinamik kontrast videoyu analiz ediyor ve ışık çıkışını kontrast ihtiyacına uyacak şekilde ayarlıyor. 4K giriş sinyali ve iki adet HDMI girişi, kaynak cihazın veya Panasonic’in Kablosuz Sunum Sistemi’nin Açma/Kapatma sistemi üzerinden kontrol edilmesine imkan tanıyor. Akıllı telefon kamerası aracılığıyla otomatik odaklamalı akıllı projektör kontrolü uygulamasına da destek veren model bekleme durumunu görüntülemek için bilgi monitörü ile birlikte sunuluyor. PT-MZ20K, dijital tabelalarda veya müzelerde ve eğlence mekanlarında da kullanılabiliyor. 20.000 saat boyunca çalışma ömrü sunan projektörün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Aralık ayında piyasaya sunulayacağı açıklanan projektörün fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Panasonic PT-MZ20K haricinde PT-RQ25k serisi de yolda

PT-MZ20K’nın haricinde 20.000 lm ile dünyanın en küçük ve en hafif 3 Çipli DLP 4K projektörü de eylül ayında satışa sunulacak. PT-RQ25K Serisi bir önceki nesilden yüzde 40 daha küçük ve yüzde 35 daha hafif. Bu modelin de fiyatı henüz açıklanmadı.

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle