reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mobile Cloud
Huawei Mobile Cloud

Tüm cihazlarla uyumlu bulut depolama çözümü: Huawei Mobile Cloud

Türkiye’de staj programını başlatan Huawei, PC kullanıcıları için Huawei Mobile Cloud depolama çözümünü kullanıma sundu. PC kullanıcıları bu sayede dosyalarını bilgisayarlarından şifreli bir bulut deposunda güvenli bir şekilde saklayabiliyor. Kullanıcılar bu dosyalara istedikleri yerlerden ulaşabiliyor.

Advertisement

Kullanıcılar Huawei kimliği kullanarak tek bir oturum açma yoluyla cihazlar arası ve canlı senkronizasyon yeteneklerinden faydalanabiliyor. Kullanıcılar bununla birlikte son dosya klasörlerini ve URL bağlantılarını hızla arayabiliyor. Güvenli depolama özelliklerine de sahip olan  Mobile Cloud verilere yalnızca kullanıcıların doğru kimlik bilgileriyle erişmesine imkan tanıyor. Kullanıcılar kaydettikleri dosyalara bilgisayarları haricinde akıllı telefonlar veya tabletler üzerinden de ulaşabiliyor. Yapay zeka destekli arama özelliği kullanıcının bilgisayarındaki ve bağlı akıllı telefonlarındaki dosyaları hızla bulmasına yardımcı olmak için çapraz uç aramayı destekliyor. Bu özellik arama sonuçlarını kategoriye göre akıllı bir şekilde görüntülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mobile Cloud ilk aya özel bir kampanyayla geliyor

Huawei Mobile Cloud Early Bird kampanyası kapsamında ilk aya özel 200 GB depolama alanı ücretsiz sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Huawei Mobile Cloud uygulamasını indirin ve uygulamaya Huawei kimliğiyle giriş yapın. Telefonunuzda veya tabletinizde Ayarlar > HUAWEI ID hesabı > Bulut > Yükseltme bölümünde ilk ay 50 GB veya 200 GB ücretsiz talep edin.

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle