reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei’den ücretsiz 50 GB bulut depolama kampanyası

Teknoloji devi Huawei, kullanıcıları memnun edecek bir ücretsiz 50 GB bulut depolama kampanyası başlattı. İşte bilinmesi gerekenler;

Yapılan resmi açıklamaya göre teknoloji devi, kullanıcılarının verilerini ve telefon ayarlarını kablosuz olarak yedeklemelerini, geri yüklemelerini, verileri senkronize etmelerini ve kolayca aktarmalarını sağlayan Huawei Bulut Depolama’nın 50 GB boyutundaki paketini iki ay boyunca tüm yeni abonelikleri için ücretsiz olarak sunuyor. Söylendiği kadarıyla kullanıcılar Huawei telefon veya tabletlerindeki ayarlar menüsünden hesap merkezine giriş yapıp, burada bulunan üye merkezi seçeneğinden ücretsiz bulut depolama seçeneklerine ulaşabiliyorlar. Kullanıcıların tekliften yararlanabilmesi için bir Huawei akıllı telefon ya da tabletle Huawei Kimlikleri ile kaydolması ve giriş yapması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Bulut Depolama adımı güzel duruyor

Aktarıldığı kadarıyla hem cihazlarının yedeklenmesini sağlayan hem de cihazlar arası dosya paylaşımını kolaylaştıran bu bulut depolama sistemi ile kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları bilgisayarlarına kolayca indirebiliyor ya da bilgisayarlarındaki dosyaları kolayca telefon veya tabletlerine gönderebiliyor. Kullanıcılar aynı zamanda bulut aboneliklerini istedikleri zaman, hiçbir ek ücret ödemeden iptal edebiliyorlar. 31 Ağustos 2020 tarihine kadar sürecek Bulut kampanyası tüm P40, P30, Mate 20 ve P smart Serilerine ek olarak MateXs, Mate 30 Pro, Nova 5T, Y7 2019, Y6s, Y6 2019, Y5 2019, Y6p, Y5p akıllı telefonlar ile birlikte MatePad Pro, MatePad T 8 ve MatePad 10.4 tabletleri kapsıyor. Kampanya süresi dolduğunda ise 50 GB bulut depolama alanı standart fiyatından ücretlendiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Google sayesinde dinazorlar evinize geliyor