reklamı kapat

POPÜLER

ViewSonic X2-4K

Bir ilke imza atan ViewSonic X2-4K projektör için 6.500 TL’lik indirim fırsatı [Kasım 2023]

ViewSonic X2-4K projektör için yeni bir kampanya yapıldı.  Projektör Xbox sertifikasıyla dünyada bir ilke imza atıyor. Cihaz Xbox için tasarlanan dünyanın ilk projeksiyonu olma özelliğine sahip.

ViewSonic X2-4K sinema düzeyindeki ses sistemi ve canlı renkleriyle dikkat çekiyor. 4K çözünürlük desteğiyle gelen projektörde HDR/HLG desteği de sunuyor. Bu sayede daha iyi bir görüntü kalitesi elde edilebiliyor. Harman Kardon imzalı hoparlörle gelen projektörde gelişmiş 3. nesil LED teknolojisi kullanılıyor. Kullanım ömrü 30 bin saat olan projektör bu sayede uzun bir kullanım imkanı sağlıyor. 2.900 lümenlik parlaklık sunan projektör yüzde 125 Rec.709’u kapsıyor. Bu sayede canlı bir görüntü deneyimi sunan projektör, 0,69-0,83 kısa yansıtma oranıyla, ekranı küçük alanlarda bile büyütme gerçekleştirebiliyor. 1.5 metre mesafeden 100 inçlik bir yansıtma yapabilen projektör otomatik D, Y/D keystone ve 4 köşe ayarlama özelliklerine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ViewSonic X2-4K modelinde Wi-Fi özelliği var mı?

Projektörde ayrıca Wi-Fi özelliği de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlardan kablosuz olarak görüntü aktarımı da yapabiliyor. Bluetooth bağlantı noktasına da sahip olan projektöre bu sayede kablosuz kulaklıklar da takılabiliyor. Projektörün fiyatı 52.499 TL‘den 45.999 TL‘ye gerilemiş durumda. Kullanıcılar projektörü 6 aya varan taksit seçeneğiyle de satın alabiliyor. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.
ViewSonic

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın