reklamı kapat

POPÜLER

TCL 55C645

Google TV destekli TCL 55C645 TV için yeni avantajlı fiyat [Kasım 2023]

TCL 55C645 televizyon için yeni bir indirim fırsatı geldi. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon Samsung televizyonlarda olduğu gibi QLED ekran teknolojisine destek veriyor.

TCL 55C645 modelinde kullanılan Quantum dot teknolojisi parlak ve canlı bir ekran deneyimine imkan sağlıyor. Bir milyardan fazla renk tonu DCI-P3 standartlarına göre yüzde 94’e varan daha geniş bir renk paleti gösterebiliyor. HDR10+ ekran teknolojisine de destek veren televizyonda Dolby Vision özelliği de bulunuyor. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyonda AiPQ Engine 3.0 özelliği var. TCL algoritması, içerikleri kararlı ve yüksek kaliteli 4K ile işliyor. Bu arada Game Accelerator teknolojisi 120 Hz‘e varan yenileme hızıyla daha akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. MEMC algoritması hareketli görüntü bulanıklığını azaltıyor, görüntü yırtılmasını ortadan kaldırıyor. Ai-Contrast, bir görüntünün aşırılık durumunu ortaya çıkarıyor.  Google TV desteği sayesinde kullanıcılar televizyona uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 55C645 televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihazda aynı zamanda sesli kontrol özelliği de bulunuyor. Kullanıcılar bu sayede televizyonu rahatlıkla kullanabiliyor. Piyasadaki fiyatı 23.499 TL olan televizyonun indirimli fiyatı ise 21.999 TL. Kullanıcılar televizyonu 3 aya varan taksit seçenekleriyle de satın alabiliyor.

TCL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER