reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Touareg

Yeni Volkswagen Touareg Türkiye’de satışa sunuldu

Bugün son jenerasyon Volkswagen Touareg Türkiye’de satışa sunuldu. Araç fiyatıyla çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

Burada aktarıldığı kadarıyla yeni Volkswagen Touareg, Türkiye’de 3,0 V6 TDI SCR 286 PS Elegance 4M Tiptronik versiyonuyla 6.795.000 TL, 3,0 V6 TDI SCR 286 PS R-Line 4M Tiptronik versiyonuyla ise 7.095.000 TL fiyatla satışa sunuldu. Araç hakkında Volkswagen Türkiye şunları aktarıyor: “Üst sınıf bir SUV’den neler beklenir? Dikkat çekici bir tasarım? Titizlikle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler..? Güçlü bir motor..? Bugünlerde pek çok SUV’nin hedefleri aynı. Peki ya daha fazlasını isteyenler..? Touareg, baştan aşağı bir değişimle yeniden karşınızda! Daha önceki jenerasyonlarında olduğu gibi durdurulamaz bir güç ile premium donanım özelliklerini, bu kez geleceğe ışık tutan teknolojilerle buluşturuyor. Yeni Touareg’in dijital iç mekanı sınırsız konfor ve eğlenceyi bir arada sunar. Tüm bilgilendirmeleri sürücünün görüş alanına yansıtan ve yolculuğunuzu daha keyifli hale getiren 12.3” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro” ve 15” “Discover Pro Max” Navigasyon Sistemini bir arada sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Touareg’in göz alıcı akıllı aydınlatma teknolojisi ve tüm ihtişamıyla parlayan diğer tasarım özellikleri. Q.LIGHT – HD Matrix Farlar sadece geceleri daha iyi bir görüş sunmakla kalmaz, aynı zamanda size sürüş esnasında destek verir.

IQ.LIGHT – HD Matrix Farlar, çeşitli sürüş koşullarına uyum sağlamak ve zengin ışık dağıtım seçeneklerine sahip olmak için her bir ön farda bağımsız olarak kumanda edilen 19 binden fazla LED segment sunar.

Yeni Touareg’inizin uzun farları açıkken trafik işaretlerini daha parlak görürsünüz, böylece otoyollarda çalışma olan kapatılmış şeritleri görmek ve ona göre aracınızı akan şeride sokmak kolaylaşır.

Dinamik Uzun Far Asistanı “Dynamic Light Assist” özelliğine sahip IQ.LIGHT – HD Matrix Farlar, karşıdan gelen ve önünüzde seyreden araç sürücülerini rahatsız etmeden daha hassas bir şekilde yolu aydınlatır. Ayrıca, Yeni Touareg’inizi çalıştırdığınızda ve park ettiğinizde ön tarafa sizin için özel ışık animasyonu yansıtır.”

Volkswagen Touareg yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli