reklamı kapat

POPÜLER

TCL 50P635

Google TV desteğiyle gelen TCL 50P635 televizyon için yeni indirim fırsatı [Temmuz 2024]

 - Güncelleme: 08 Temmuz 2024 14:04

TCL 50P635 televizyonun fiyatı geriledi. 50 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon Google TV desteğini bünyesinde barındırıyor. Bu sayede çeşitli uygulamaların yüklenebileceği televizyonda dört çekirdekli işlemci yer alıyor.

TCL 50P635 modelindeki bu işlemci içerikleri gerçek zamanlı olarak işliyor ve ortamı algılarak daha bir görüntü kalitesine imkan tanıyor. TCL’nin algoritmasını kullanan televizyonda resimler içeriğe göre optimize ediliyor. Ses kalitesi, ses düzeyine göre dengeleniyor, sinyal ve hoparlörlerdeki ses bozulması (distorsiyon) ortadan kaldırılıyor ve tüm ses düzeylerinde daha gerçekçi bir duyma deneyimi sağlanıyor. Bizim haberde bahsettiğimiz model 65 inçlik ekran boyutuna sahip iken televizyonun 43, 50, 55 ve 65 inç olmak farklı ekran boyutu seçenekleri de yer alıyor. TCL tarafından geliştirilen Dinamik Renk Geliştirme özelliği ise renk canlılığını en uygun hale getiriyor. Algoritma daha canlı bir görüntü kalitesine olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 50P635 televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

4K çözünürlük sunan televizyon yüksek dinamik aralık da sunuyor. 4K ekran ile resim kalitesini optimize ediyor, ton farklılıkları, parlaklık ve kontrastı kare kare iyileştiriliyor. HDMI 2.1, Wi-Fi 5, USB 2.0 ve Bluetooth 5.0 televizyonun bağlantı noktaları arasında. Yapılan indirimle televizyon şu anda 15.499 TL‘ye satılıyor. Televizyon kredi kartlarıyla 3 aya varan taksit seçeneğiyle temin edilebiliyor.

TCL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın