reklamı kapat

POPÜLER

Fujifilm Instax Wide 400

Fujifilm Instax Wide 400

Fujifilm Instax Wide 400

Fujifilm Instax Wide 400

Fujifilm Instax Wide 400

Fujifilm Instax Wide 400

Fujifilm Instax Wide 400 için Türkiye fiyatı 6.799 TL olarak açıklandı

Kısa süre önce tanıtılan Fujifilm Instax Wide 400 fotoğraf makinesi için resmi Türkiye fiyatı bugün 6.799 TL olarak açıklandı.

Fujifilm Instax Wide 400, anlık olarak 3.4 x 4.25 inç baskılar verebilen bir “şipşak” fotoğraf makinesi. Baskısı büyük olduğundan gövdesi de büyük olan model, yurt dışında 149 dolardan satışa sunuldu. İki farklı renkte hazırlanan Instax Wide 400, büyük bir flaşa sahip ve Fujifilm’in söylediğine göre otomatik pozlama özelliğiyle Wider 300’e kıyasla daha iyi baskı netliği sağlıyor. Zamanlayıcıya sahip olan makinenin önüne, selfie çekimlerini kolaylaştırmak adına ufak bir ayna konumlandırılabiliyor. İki farklı netleme moduyla gelen Instax Wide 400, gövde yapısı sayesinde oldukça konforlu görünüyor. 6.799 TL’lik model için Fuji’nin bugün paylaşılan resmi açıklaması ise şöyle oldu:Daha fazlasına yer aç sloganıyla piyasaya sunulan yeni ürün Instax WIDE 400, 10 yıl önce piyasaya sürülen Instax WIDE 300’ün devamı niteliğinde bir üründür. Mini filmin iki katı genişlikte çekim yapan, WIDE formatta analog bir anlık kamera olan Instax WIDE 400, grup çekimleri ve manzara çekimleri için ideal. Fotoğrafçının, fotoğraf nesnesinin etrafını da dahil ederek tüm atmosferi yakalamasına imkan tanıyan yeni ürün, kameraya eklenen otomatik zamanlayıcı sayesinde grup çekimlerini daha iyi hale getirerek, kimsenin kameranın arkasında kalmasına izin vermiyor. Tripoda ihtiyaç duymadan mükemmel açıyla çekim yapmayı sağlayan kamera açısı ayarlama aksesuarı da bulunuyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instax WIDE formatlı filmle uyumlu kamera, otomatik pozlama ve flaş kontrolü sayesinde lensin çevrilerek açılmasına ve deklanşöre kolayca basılmasına olanak tanıyor. Kullanıcılar, lensi çevirip makineyi açtıktan sonra, aynı yönde biraz daha çevirerek Manzara moduna geçebilir ve 3m’den daha uzak bir mesafeden manzaralar yakalayabilir. Ayrıca, kamerayla birlikte verilen yakın çekim lensini takarak makro fotoğraflar için 40 cm’ye kadar mesafeden görüntü alınabilir. Kameranın ön tarafına takılı kolla çalıştırılan bir otomatik zamanlayıcı bulunur.

Kol çevrildiğinde LED ışıklar sırayla yanar ve otomatik zamanlayıcı 10 saniyeye kadar ayarlanabilir. Deklanşöre basıldığında geri sayım başlar ve LED ışıklar iki saniyede bir teker teker söner. Böylelikle grup çekimleriniz kolayca yapılırken zamanlayıcı sesinin ve ikonik kolu döndürmenin keyfine varılabilir. Ürünle verilen kamera açısı ayarlama aksesuarıyla tripoda ihtiyaç duymadan, ideal çekim açısı için iki yükseklik seçeneğinden biri de seçilebiliyor.”

Fujifilm Instax Wide 400 yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER